Apartament 2+1 per shitje prane zones se Bllokut ne Tirane (TRS-1017-28L)

ID TRS-1017-28L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 228.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 114 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Perlat Rexhepi ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.

Banesa ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore.

Me nje siperfqetotale prej 114m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 106 m2 banesa ndahet ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe ballkon.

Apartamenti  ofrohet pjeserisht i mobiluar me nje stil bashkekohor nderthurur me klasiken.

Hapesira e brendshme eshte e shperndare mjaft mire, te gjitha dhomat jane te ndricuara me drite natyrale pothuajse gjithe dites.

Ballkoni eshte me orientim nga veriu duke ofruar nje pamje te kendshme te lagjes perreth.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet 2 kondicionereve.

Zona perreth eshte e qete dhe shume e zhvilluar. Eshte e mbushur me dyqane te ndryshme, bar-kafe, restorante, supermarkete, furre buke, pasticeri etj.

Pallati pozicionohet prane parkut Kombetar te Tiranes, zones se Bllokut dhe sheshit Nene Tereza. Gjithashtu ju ofron ashensor dhe administrim.

Apartamenti eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 2000 Euro/m2.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi
Në Shitje 419-33L 235.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi te ri pallatesh, ...

Apartament per shitje ne Lunder, pjese e nje kompleksi shume te bukur vilash dhe apartamentesh.

M
Në Shitje 1017-6a 230.000 €

Apartament per shitje ne Lunder, pjese e nje kompleksi shume te bukur vilash dhe apartamentesh. Me nje siperfaqe ...

Apartament 2+1 me shitje prane rruges Faik Konica ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati
Në Shitje 1119-26L 240.000 €

Apartament 2+1 me shitje prane rruges Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 modern per shitje te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane.

Pozicionohet
Në Shitje 419-6L 240.000 €

Apartament 2+1 modern per shitje te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ...

Apartament 2+1 ne shitje te Parku i Tiranes.
Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri.
Ka nje
Në Shitje 1213-22 230.000 €

Apartament 2+1 ne shitje te Parku i Tiranes. Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 145 ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Isa Boletini ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-t
Në Shitje 1116-36K 240.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ...

Apartament modern per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e
Në Shitje 920-10D 230.000 €

Apartament modern per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje prane qendres se qytetit, ne rrugen Kostandin Kristoforidhi, ne Tirane.
N
Në Shitje 219-1S 218.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane qendres se qytetit, ne rrugen Kostandin Kristoforidhi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...