Apartament 2+1 per shitje tek Fusha e Ali Demit ne Tirane

ID TRS-624-42X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 138.000
Kati 1
Sipërfaqe m2 81
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ali Demi

Apartament 2+1 per shitje ne Ali Dem ne Tirane. 
Pozicionohet ne katin e pare banim te nje pallati ekzistues. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 81 m2 dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje, nje tualet dhe nje ballkon. 
Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ofrohet i pamobiluar. 
Orientohet nga veri-perendimi dhe mundeson drite natyrale per gjate gjithe dites. 
Apartamenti eshte totalisht i investuar ne parket dhe ne instalimet elektrike dhe hidraulike.
Bashke me apartamentin shitet dhe nje garazhd me siperfaqe prej 20 m2.
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar me shume facilitete dhe sherbime prane. 
Zona ka dalje te menjehershme ne Bulevardin Bajrma Curri, ne zonen e Shkozes dhe ne rrugen e Elbasanit. 
Prona disponon certifikte te rregullt pronesie. 


Cmimi: 138.000 m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Në Shitje 416-33K 150.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje prane Komisariatit nr 3 ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Në Shitje TRs-1219-50T 139.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Komisariatit nr 3 ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te te nje pa
Në Shitje 1219-8T 140.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje ko
Në Shitje 315-39b 150.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje kompleks te ri ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane
Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pa
Në Shitje 1222-15G 130.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pa
Në Shitje 920-33i 130.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te ri (2016) ...

Apartament 2+1 ne shitje ne Bulevardin Zogu i I ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te
Në Shitje 813-25d 144.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne Bulevardin Zogu i I ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te pallatit, te ...


Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-st te nje kompleksi
Në Shitje 1019-53S 126.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-st te nje kompleksi te ri ...