Apartament 2+1 per shitje tek Ish Fusha e Aviacionit ne Tirane

ID TRS-823-59X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 125.880
Kati 7
Sipërfaqe m2 104.90
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Ish Fusha e Aviacionit

Apartament 2+1 per shitje prane Garden Residence Turdiu ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati ne ndertim.
Ofron nje siperfaqe totale prej 104.90 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 90.73 m2.
Apartamenti do te organizohet ne dy dhoma gjumi, ne dhome ndenje e kuzhine, dy tualete, dy ballkone dhe nje korridor i cili do te lidhe te gjitha ambientet se bashku.
Banesa orientohet nga lindja duke mundesuar drite natyrale per gjate gjithe dites. 
Aktualisht pallati eshte ne faze karabina. 
Po ndertohet nga nje nder kompanite me te mira te ndertimit ne Tirane dhe punimet qe po kryhen jane te nje cilesie te larte dhe me kushte bashkekohore.
Pallati pritet te perfundoje ne fund te vitit 2024.
Zona ku pozicionohet pallati eshte shume e zhvilluar, e qete, me facilitete dhe institucione te ndryshme prane. 
Ka dalje te menjehershme ne zonen e Laprakes, ne zonen e Zogut te Zi, ne zonen e Astirit dhe ne autostraden Tirane-Durres.


Cmimi: 1200 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hajdar Hidi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te
Në Shitje 1116-26d 125.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hajdar Hidi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri ...

Dy apartamente 1+1 dhe garsoniere per shitje prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane.
Ndodhet ne kati
Në Shitje 1221-22N 139.000 €

Dy apartamente 1+1 dhe garsoniere per shitje prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e kartert te nje ...

Apartament per shitje ne rrugen Islam Alla ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri
Në Shitje 1215-47b 117.600 €

Apartament per shitje ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, ne ane te rruges ...

Apartament ne shitje ne rrugen Milto Tutulani, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te vj
Në Shitje 123-40Z 135.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Milto Tutulani, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Foto Xhavella ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e
Në Shitje 424-10C 138.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Foto Xhavella ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje ...

Apartment 2+1 ne shitje ne rrugen Margarita Tutulani.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati e
Në Shitje 723-22R 120.000 €

Apartment 2+1 ne shitje ne rrugen Margarita Tutulani. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Ka nje ...

Apartament 2+1 per shitje te Liqeni i Thate, ne rrugen e Ullishtes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e
Në Shitje 319-33S 117.000 €

Apartament 2+1 per shitje te Liqeni i Thate, ne rrugen e Ullishtes ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nje pallati te vitit
Në Shitje 713-2 123.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nje pallati te vitit 1998. Ai ka ...