Apartament 2+1 per shitje tek Liqeni i Thate ne Tirane

ID TRS-524-55X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 330.000
Kati 7
Sipërfaqe m2 172.2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hamdi Sina

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. 

Apartamenti pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor.  

Ofron nje siperfaqe totale prej 172.2 m2 ku prej te cilave, 117.8 m2 eshte siperfaqja e brendshme, 29.4 m2 eshte siperfaqja e verandes dhe 25 m2 eshte siperfaqja e perbashket. 

Organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, dy tualete dhe nje verande e cila ofron nje pamje te lire nga Liqeni i Thate. 

Apartamenti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet i mobiluar.  

Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner i pozicionuar ne dhomen e ndenjes.  

Orientohet nga jug-lindja duke mundesuar drite dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 

Apartamenti eshte pjese e nje pallati me shume cilesi te mire ndertimi, ne nje kompleks te qete dhe shume i pershtatshem per nje jete familjare.  

Pallati ofron sigurim dhe administrim per gjate 24 oreve.  

Ndodhet shume prane rruges kryesore, ne nje zone shume te zhvilluar te preferuar nga vendasit dhe te huajte.  

Zona ka akses te menjehershem ne zonen e Kopshtit Zoologjik, ne zonen e Liqenit Artificial, ne zonen e Saukut dhe ne zonen e Farkes.  

Prona disponon dokumentacion te rregullt pronesie. 

 

Cmimi: 330.000 euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje prane Kafe Roma ne zonen e Bllokut ne  Tirane.

Apartamenti pozicio
Në Shitje 524-22C 325.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Kafe Roma ne zonen e Bllokut ne  Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e ...

Apartament 2+1 ne shitje ne Qender te Tiranes, prane Hotel Plaza.
Ndodhet ne katin e 10-te ne nje p
Në Shitje 722-35Z 320.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne Qender te Tiranes, prane Hotel Plaza. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri te ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 3-te t
Në Shitje 123-53Z 325.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ...