Apartament 2+1 per shitje tek Univers City ne Tirane

ID TRS-224-6X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 108.000
Kati 5
Sipërfaqe m2 107.50
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Kompleksi Univers City

Apartament 2+1 per shitje prane autostrades Tirane-Durres ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te ri duke u perfunduar. 
Ofron nje siperfaqe totale prej 107.50 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 92.19 m2.
Organizohet ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje e kuzhine, dy tualete, dy ballkone dhe nje korridor. 
Apartamenti orinetohet nga jug-lindja duke mundesuar drite natyrale dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Ofrohet dhe nje post parkimi i pozicionuar ne katin -1 me vlere 15.000 euro.
Pallati eshte ne faze rifiituro, pritet te perfundoje brenda vitit 2024 dhe kane nje punim shume cilesor. 
Kompleksi ndodhet ne nje zone te zhvilluar, te preferuar nga vendasit dhe te huajte me shume facilitete e sherbime prane. 
Zona ka dalje te menjehershme ne autostraden Tirane-Durres dhe ne ish-Sheshin Shqiponja.


Cmimi: 108.000 euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6 (i fundi
Në Shitje 222-45V 105.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 (i fundit) te nje ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Teki Selenica, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e
Në Shitje 922-20Z 110.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Teki Selenica, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te ...

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges Mine Peza ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te
Në Shitje 614-16b 94.500 €

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ...

Apartament  per shitje prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nj
Në Shitje 317-8L 120.000 €

Apartament  per shitje prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 ne shitje prane Institutit te Fiskultures ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e
Në Shitje 313-52 106.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane Institutit te Fiskultures ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VII , me siperfaqe ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Isa Boletini ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Në Shitje 120-11S 100.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te ndertuar ...

Apartament 1+1 i konvertuar ne 2+1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e
Në Shitje 320-13S 105.000 €

Apartament 1+1 i konvertuar ne 2+1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Apartament per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje komple
Në Shitje 316-49b 98.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje kompleks te ri pallatesh, ...