Apartament 2+1 per shitje tek zona Ish Ekzpozites ne Tirane

ID TRS-1123-34Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 230.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 104
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Nikolla Jorga

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Nikolla Jorga, prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.
Banesa ka nje siperfaqe totale prej 104m2  dhe siperfaqe te brendshme prej 98m2 eshte e organizuar ne sallon, kuzhine e vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe korridori lidhes.
Te dy tualetet jane te pozicionuara ne korridor.
Shtepia eshte e orientuar nga JugPerendimi mundeson ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket perfshire dhe lavastoviglian.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne cdo ambient.
Shtepia shitet e mobiluar.
Eshte pjese e nje pallati qe ofron ashensor dhe administrim.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Myslym shyri, Bulevardi Gjergj Fishta, rruga Muhamet Gjollesha etj.
Prona disponon certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi 230.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën


Apartament 2+1 ne shitje prane Kompleksit Dinamo, ne rrugen e Kosovareve ne Tirane.
Banesa ndodhe
Në Shitje 323-14Z 240.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane Kompleksit Dinamo, ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 2-te ...

Apartament 2+1 modern per shitje te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane.

Pozicionohet
Në Shitje 419-6L 240.000 €

Apartament 2+1 modern per shitje te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ...

Apartament 2+1 me shitje prane rruges Faik Konica ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati
Në Shitje 1119-26L 240.000 €

Apartament 2+1 me shitje prane rruges Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bilal Konxholi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te t
Në Shitje 716-51K 220.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bilal Konxholi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rezidencen Touch of sun ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje
Në Shitje 722-39G 241.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rezidencen Touch of sun ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 ne shitje ne zone rezidenciale jashte qytetit te Tiranes.
Apartamenti ndodhet prane
Në Shitje 614-35j 233.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne zone rezidenciale jashte qytetit te Tiranes. Apartamenti ndodhet prane zones se Saukut, ne ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 7-te te nje
Në Shitje 1017-28L 228.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri buze ...

Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges Dritan Hoxha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te
Në Shitje 117-36L 220.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ...