Apartament 2+1 per zyre per qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane

ID TRR-723-48X
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 750
Kati 3
Sipërfaqe m2 106
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Apartament 2+1 per zyre per qera prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor dhe administrim.
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 106 m2 dhe eshte I organizuar ne 3 ambiente zyre, ne kuzhine te vecuar, 2 tualete, 1 ballkon dhe 1 korridor I cili lidh te gjitha ambientet me njera tjetren.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga kondicionere te vendosur ne cdo ambient te zyres. 
Apartamenti eshte i shtruar me pllake  dhe ofrohet pjeserisht I mobiluar.
Ambienti i zyres eshte i orientuar nga lindja duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites. 
Prane pallatit mund te gjeni dhe vende parkimi.
Pallati ndodhet ne nje nder zonat me te frekuentuara ne Tirane, nga vendasit dhe te huajte, ne te cilen gjenden shume facilitete dhe biznese te tjera.
Zona ka dalje te menjehershme ne rrugen Myslym Shyri, ne zonen 21 Dhjetori, ne rrugen Muhamed Gjollesha dhe ne rrugen e Durresit.


Cmimi: 750 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per zyra me qera prane Tregut Cam ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert t
Me Qira 1118-51d 650 €

Apartament 2+1 per zyra me qera prane Tregut Cam ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Zyre me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri m
Me Qira 1219-36T 800 €

Zyre me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Me nje ...

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje objekti 3-katesh buze rr
Me Qira 719-38T 700 €

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje objekti 3-katesh buze rruges ...

Ambient zyre me qira tek Zgjatimi i Residences Kodra e Diellit 1, ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne
Me Qira 723-58Z 700 €

Ambient zyre me qira tek Zgjatimi i Residences Kodra e Diellit 1, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje ...

Zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri afer Librit Universitar ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin
Me Qira 1120-44i 700 €

Zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri afer Librit Universitar ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e tete te nje ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te
Me Qira 514-27b 800 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ...

Zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallat
Me Qira 1217-45L 800 €

Zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Zyre me qera ne rrugen Abdyl frasheri ne Tirane
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri qe ofr
Me Qira 917-40L 850 €

Zyre me qera ne rrugen Abdyl frasheri ne Tirane Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri qe ofron kushte ...