Zyre per qira tek Tirana Garden Building ne Tirane

ID TRR-424-42X
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1150
Kati 4
Sipërfaqe m2 110
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Tirana Garden Building

Zyre me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri me dy ashensore. 
Ofron nje siperfaqe totale prej 110.5 m2 dhe nje siperfqaqe te brendshme prej 89 m2. 
Zyra organizohet ne 3 ambiente pune, dy tualete dhe nje ballkon.
Eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet i pamobiluar. 
Apartamenti i ofron te gjitha instalimet elektrike dhe hidraulike. 
Orientohet nga perendimi dhe mundeson pamje brenda kompleksit.
Pjesa e perparme e zyres e cila eshte e veshur me fasade xhami jep mundesi te mira reklamimi, duke e bere te pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. 
Ne cmimin e qirase perfshihet dhe nje post parkimi ne katin -1.
Pallati i cili eshte i pozicionuar ne nje zone shume te zhvilluar, ofron administrim dhe siguri per gjate 24 oreve. 
Zona ka dalje te menjehershme ne qendren e Tiranes, ne rrugen Myslym Shyri, ne rrugen e Durresit dhe ne zonen e 21 Dhjetorit. 


Cmimi: 1150 euro/muaj (tatimi i perfshire)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira prane zones se Bllokut ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri
Me Qira 622-13V 1100 €

Ambient zyre me qira prane zones se Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Teodor Keko ne zonen e Astirit ne Tirane.
Pozicionohet  ne kati
Me Qira 823-58Z 1200 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Teodor Keko ne zonen e Astirit ne Tirane. Pozicionohet  ne katin e 1-te te nje ...

Zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Me nje siperfaqe totale 180 m2 ofron : 4 ambjente te
Me Qira 515-35m 1200 €

Zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Me nje siperfaqe totale 180 m2 ofron : 4 ambjente te ndara , ...

Zyre me qira afer kryqezimit te Myslym Shyrit me rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Ndodhet ne nje
Me Qira 821-2F 1200 €

Zyre me qira afer kryqezimit te Myslym Shyrit me rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne nje pallat ekzistes ...

Zyre me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ndertuar ne
Me Qira 1021-34N 1200 €

Zyre me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ndertuar ne vitet ...

Zyre me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume pra
Me Qira 519-41L 1200 €

Zyre me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane Qendres ...

Zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne nje nga pikat kyce te qytetit te Tiranes ne
Me Qira 415-63b 1100 €

Zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne nje nga pikat kyce te qytetit te Tiranes ne katet e larta te ...

Apartament 4+1 per zyre me qera ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati t
Me Qira 513-15K 1200 €

Apartament 4+1 per zyre me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati te ri, te ...