Apartament 3 + 1 me qera prane liqenit Artificial ne Tirane (TRR-216-19b)

ID TRR-216-19b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 900 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 173 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Liqeni i Thate

Apartament me qera ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore.

Me nje siperfaqe prej 173 m2 banesa ndahet ne sallon te madh, dhome me vete per kuzhinen, 3 dhoma, 2 tualete, ballkon, dhome e vogel e cila mund te sherbeje si depo, dhe koridor.

Apartamenti eshte i paperdorur me pare dhe ofrohet bosh pervec kuzhines me te gjitha pajisjet e saj te cilat do te arredohen nga pronari.

Ambienti i brendshem eshte shtruar e gjitha me parket dhe cdo dhome eshte e pajisur me kondicioner te kategorise Inverter. Dritaret jane dopio dhe te pajisura me grila.

Hapesirat e brendshme jane te mireorganizuara dhe te mbushura me drite natyrale.

Ballkoni dhe salloni ju ofron pamje te liqenit Artificial dhe malit te Dajtit.

Zona preferohet shume si nga banoret vendas dhe nga te huajt dhe ka akses te drejtperdrejte ne autostraden Tirane-Elbasan. Ketu mbizoteron qetesia dhe ajri i paster.

Pallati ju ofron punime teper cilesore, administrim dhe ashensor. Ne cmim perfshihet edhe nje vend parkimi per makinen ne garazhd.

Cmimi 900 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament dupleks modern me qera ne rrugen e Jasemineve te Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartament
Me Qira 214-55b 800 €

Apartament dupleks modern me qera ne rrugen e Jasemineve te Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin ...

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje p
Me Qira 218-51d 800 €

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje vile 4-ka
Me Qira 1220-24V 1000 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile 4-kateshe. Ka nje ...

Apartament 3+1 me qera ne Sauk ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kateshe.

S
Me Qira 619-36T 1000 €

Apartament 3+1 me qera ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kateshe. Shtepia ka nje ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te
Me Qira 919-33S 850 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Shtepia ka ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te
Me Qira 719-25T 950 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Vile me qera ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane

Ne kete prone perfshihen 2 kate te viles, ka
Me Qira 913-25S 800 €

Vile me qera ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane Ne kete prone perfshihen 2 kate te viles, kati i dyte dhe i ...

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri te nd
Me Qira 216-22b 800 €

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri te ndertuar kohet e ...