Apartament 3+1 me qira ne Qender ne Tirane

ID TRR-323-55Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 650
Kati 3
Sipërfaqe m2 155
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Apartament me qira ne fillim te rruges se Dibres, ne qender te Tiranes.
Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati buze rruges kryesore pa ashensor.
Ka nje siperfaqe te brendshme 155m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, tre dhoma gjumi, nje tualet, dy ballkone, dhe korridori lidhes.
Orientimi i apartamentit eshte Jug-Veri duke bere qe apartamenti te kete ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner te vendosur ne secilin sallon dhe ne dy dhomat e gjumit.
Dy nga dhomat e gjumit jane te shtruara me parket.

Apartamenti eshte pjese e nje pallati me hyrje ne rrugen kryesore, ne te cilen jane pozicionuar dy apartamente per kat.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: rrugen e Barrikadave, rrugen e Dibres, dhe qendren e Tiranes.

Cmimi 650 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera perballe ish-Ekspozites Shqiperia Sot ne Tirane.
Apartamenti shtrihet ne kat
Me Qira 1013-35 600 €

Apartament 3+1 me qera perballe ish-Ekspozites Shqiperia Sot ne Tirane. Apartamenti shtrihet ne katin e I-re te nje ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Ramazan Demneri ne Tirane.
Hyrja eshte pjese e nje shtepie private
Me Qira 122-40S 600 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Ramazan Demneri ne Tirane. Hyrja eshte pjese e nje shtepie private 3-kateshe dhe ...

Apartament 3+1 me qira prane rruges Myslym Shyri ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te n
Me Qira 720-13D 600 €

Apartament 3+1 me qira prane rruges Myslym Shyri ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese tre ...

Apartament me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane.

Ai ndodhet ne katin e 5-rt ne nje kompleks
Me Qira 914-42b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Ai ndodhet ne katin e 5-rt ne nje kompleks pallatesh prane ...

Apartament 3+1 per qira prane rruges Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pall
Me Qira 321-8V 750 €

Apartament 3+1 per qira prane rruges Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera prane qendres se Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne katin e VI-te te nje pallat
Me Qira 813-5 700 €

Apartament 3+1 me qera prane qendres se Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e VI-te te nje pallati te ri, me ...

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 915-27b 600 €

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Prenke Jakova ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 1-re te nje vil
Me Qira 917-35L 700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Prenke Jakova ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1-re te nje vile 3-kateshe shume ...