Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane

ID TRR-1114-14a
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 850 Euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 137 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mustafa Matohiti

Apartament me qera ne ne rrugen Mustafa Matohiti, mbrapa Piramides ne Tirane.

Pozicionohet ne nje nga zonat me te preferuara, me te sigurta dhe nje nga pallatet me te mirembajtur ne Tirane.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 137 m2 dhe ndahet ne sallon ndenje i cili eshte i mobiluar me nje stil modern dhe me mobilie cilesore. Bashkangjitur me sallonin ndodhet kuzhina e cila eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket, 3 dhoma gjumi te mobiluara, 2 jane matrimonial dhe nje dhome me 2 krevat tek, 2 tualete dhe nje ballkon. 

Ngrohja dhe ftohja behet me kondicioner qe jane te installuar ne cdo dhome.

Njera nga dhomat e gjumit mund te perdoret edhe per zyre sipas deshires se klientit.

Apartamenti ofrohet edhe me nje vend parkimi ne katet e nendheshem te ketij pallati.


Cmimi 850 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne qendren tregtare Ring, prane rrethrrotullit te Zogut te Zi ne Tirane.
Ndo
Me Qira 1018-29E 950 €

Apartament 3+1 me qera ne qendren tregtare Ring, prane rrethrrotullit te Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Apartament 3+1 per qira ne zonen midis Komunes se Parisit dhe Selites, ne rrugen Rasim Kalakulla, Ti
Me Qira 120-30H 900 €

Apartament 3+1 per qira ne zonen midis Komunes se Parisit dhe Selites, ne rrugen Rasim Kalakulla, Tirane. Ndodhet ne ...

Apartament modern me qera prane rruges Muhedin Llagani ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 8-te ne
Me Qira 115-3b 800 €

Apartament modern me qera prane rruges Muhedin Llagani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri ...

Apartament papafingo 3+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e  VI-
Me Qira 1113-40 800 €

Apartament papafingo 3+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e  VI-te dhe te fundit te ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e III-te te nje pall
Me Qira 414-26E 800 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e III-te te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te
Me Qira 316-43T 900 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.
Avantazh i kesaj prones eshte vendndod
Me Qira 914-5j 800 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Avantazh i kesaj prones eshte vendndodhja. Banesa ...

Apartament duplex me qera ne residence Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Me Qira 417-46d 900 €

Apartament duplex me qera ne residence Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare  dhe ka ...