Apartament 3 + 1 me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-415-36b)

ID TRR-415-36b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 150 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sami Frasheri

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri, prane rruges kryesore.

Pallati ofron siguri, administrim dhe ashensor.

Apartamenti ka siperfaqe prej 150 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, 2 tualete dhe koridor.

Banesa eshte e mobiluar plotesisht me te gjitha pajisjet e saj dhe mund te permendim disa prej tyre: TV, sobe, lavastovilje, frigorifer, lavatrice, mikrovale etj.

Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet 4 kondicionereve qe ndodhen ne cdo dhome.

Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Te treja dhomat e gjumit jane te shtruara me parket druri.

Ballkonet ofrojne pamje nga perendimi dhe e gjithe shtepia ka drite dielli gjate gjithe dites.

Zona eshte shume e zhvilluar dhe preferohet shume si nga banoret vendas ashtu dhe nga te huajt.

Pallati ka askes ne rrugen Brigada VIII, Pjeter Bogdani, Vaso Pasha dhe shume rruge te tjera. Pozicionohet prane sheshit Willson, liqenit Artificial dhe qendres se Tiranes.

Cmimi 700 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri
Me Qira 217-3L 600 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane me ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e III-te te nje pall
Me Qira 414-26E 800 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e III-te te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Haki Shehu ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje vile 4 katesh
Me Qira 1019-68T 600 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Haki Shehu ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile 4 kateshe. Me nje ...

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges se Dibres ne Tirane

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pal
Me Qira 817-14L 800 €

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges se Dibres ne Tirane Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen “Brigada e VIII” ne Tirane. I pozicionuar ne katin e VI
Me Qira 513-6 650 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen “Brigada e VIII” ne Tirane. I pozicionuar ne katin e VIII dhe te fundit te ...

Apartament 3+1 me qera prane Cirkut Kombetar ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te r
Me Qira 617-23L 600 €

Apartament 3+1 me qera prane Cirkut Kombetar ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri
Me Qira 719-31T 600 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament luksoz me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne qender te qytet
Me Qira 314-1j 800 €

Apartament luksoz me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit, ne nje kompleks ...