Apartament 3+1 me qira prane Gjimnazit Besnik Sykja ne Tirane

ID TRR-122-40S
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 3
Sipërfaqe m2 127
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ramazan Demneri

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Ramazan Demneri ne Tirane.
Hyrja eshte pjese e nje shtepie private 3-kateshe dhe ndodhet ne katin e trete.
Shtepia ka nje siperfaqje prej 127 m2 te organizuar ne sallon me kuzhine, 3 dhoma gjumi dhe 2 banjo.
Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe i shtruar me parket.
Ngrohja dhe ftohja behet me ane te 2 kondicionereve, njeren e instaluar tek salloni dhe tjetra tek njera nga dhomat e gjumit.
Ka nje orientim jug-perendim.
Ka dalje tek Bulevardi Bajram Curri dhe lidhet me rrugen Ibrahim Dervishi etj.

Cmimi: 600 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane.
Shtepia eshte pjese e nje vile 3-kateshe
Me Qira 122-47N 650 €

Apartament me qira ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane. Shtepia eshte pjese e nje vile 3-kateshe dhe ndodhet ne ...

Apartament me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pall
Me Qira 118-27R 500 €

Apartament me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te vjeter buze ...

Apartament me qira ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri
Me Qira 821-34A 650 €

Apartament me qira ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri prane Parkut te ...

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne pallat te ri prane r
Me Qira 515-36b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne pallat te ri prane rruges ...

Apartament dupleks modern me qera te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane.

Banesa pozi
Me Qira 216-12b 700 €

Apartament dupleks modern me qera te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e ...

Apartament 3+1 prane rruges Rexhep Jella ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te je vile
Me Qira 421-28D 500 €

Apartament 3+1 prane rruges Rexhep Jella ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te je vile tre ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues
Me Qira 917-24L 500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues, buze rruge ...

Apartament 3+1 me qira prane restorant Gjelit, ne Don Bosko, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar
Me Qira 1122-36Z 700 €

Apartament 3+1 me qira prane restorant Gjelit, ne Don Bosko, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 5te te ...