Apartament 3 + 1 per shitje prane rruges Margarita Tutulani ne Tirane (TRS-215-36b)

ID TRS-215-36b
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 117.700 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 107 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Margarita Tutulani

Apartament per shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat buze rruge kryesore.

Pallati eshte ndertuar ne vitin 2000 por eshte shume i mirembajtur. Ofron administrim dhe ashensor.

Apartamenti ka siperfaqe prej 107 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, koridor, 2 ballkone dhe 2 tualete.

Organizimi i dhomave eshte mjaft i mire por ju mund ta riorganizoni ate ne varesi te deshirave tuaja.

Ballkonet jane te orientuar nga jug-perendimi po keshtu edhe dhomat e gjumit.

Drita e diellit nuk mungon pothuajse gjate gjithe dites ne kete shtepi.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar. Preferohet shume si nga banoret vendas ashtu edhe nga te huajt per shkak te pozicionit ku ndodhet pallati. 

Vetem disa metra larg pallatit ndodhet liqeni Artificial, kompleksi Dinamo, sheshi Willson, rruga Sami Frasheri etj.

Kjo prone eshte ne procesin e fundit te hipotekimit.

Cmimi 1.100 Euro / m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Hasan Vogli ne Tirane.Kjo zone eshte ne zhvillim e siper; ndryshe
Në Shitje 1114-8j 116.200 €

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Hasan Vogli ne Tirane.Kjo zone eshte ne zhvillim e siper; ndryshe njihet si zona mbi ...

Apartament per shitje ne Linze, Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te n
Në Shitje 1217-60R 110.000 €

Apartament per shitje ne Linze, Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per shitje prane Hotel Diplomat 2 ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te dhe te parafund
Në Shitje 119-40L 130.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane Hotel Diplomat 2 ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te parafundit te nje pallati ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Reshit Collaku prane rruges Postes Qendrore ne Tirane.
Apartame
Në Shitje 318-56d 120.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Reshit Collaku prane rruges Postes Qendrore ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne ...

Apartament per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje komplek
Në Shitje 418-24a 109.000 €

Apartament per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje kompleksi pallatesh te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e gjashte te
Në Shitje 1219-45S 114.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per shitje prane Hipotekes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri
Në Shitje 1218-28T 127.700 €

Apartament 3+1 per shitje prane Hipotekes ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri ne perfundim e ...

Apartament 2+1 per shitje te Liqeni i Thate, ne rrugen e Ullishtes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pa
Në Shitje 319-33S 117.000 €

Apartament 2+1 per shitje te Liqeni i Thate, ne rrugen e Ullishtes ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...