Apartament 3+1 per shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane (TRS-119-40L)

ID TRS-119-40L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 130.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 155.9 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Bajram Curri

Apartament 3+1 per shitje prane Hotel Diplomat 2 ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te dhe te parafundit te nje pallati te ndertuar ne vitet '98, pa ashensor buze rruge kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 155.9 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 136 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Apartamenti ofrohet i pamobiluar ose i mobiluar ne varesi te preferncave te klientit.

Ka te instaluar 2 kondicioner per ngrohjen dhe ftohen.

Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale gjithe dites.

Ballkonet ofrojne pamje te kendshme nga Lumi i Lanes me orientim nga veri-lindja.

Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ka akses te lehte ne Bulevardin Gjergj Fishta, rrugen e Kavajes, rrugen Muhamet Gjollesha dhe Unazen e madhe te Tiranes.

Apartamenti eshte i pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 130.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, prane Prokurorise ne Tirane.

Ndodhet ne k
Në Shitje 518-53L 125.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, prane Prokurorise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje ...

Apartament 3+1 per shitje prane sheshit Karl Topia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dymbedhjete te n
Në Shitje 220-43S 140.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane sheshit Karl Topia ne Tirane. Ndodhet ne katin e dymbedhjete te nje pallati te ...

Apartament per shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat b
Në Shitje 215-36b 117.700 €

Apartament per shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat buze rruge ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Reshit Collaku prane rruges Postes Qendrore ne Tirane.

Aparta
Në Shitje 318-56d 120.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Reshit Collaku prane rruges Postes Qendrore ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne ...

Apartament 3+1 per shitje prane Zogut te Zi ne Tirane

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te r
Në Shitje 518-65L 135.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane Zogut te Zi ne Tirane Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane me ...

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Hasan Vogli ne Tirane.Kjo zone eshte ne zhvillim e siper; ndryshe
Në Shitje 1114-8j 116.200 €

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Hasan Vogli ne Tirane.Kjo zone eshte ne zhvillim e siper; ndryshe njihet si zona mbi ...

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Komunes se Parisit, ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane.
Ndodh
Në Shitje 619-33S 138.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Komunes se Parisit, ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ...

Apartament 3+1 per shitje prane Hipotekes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri
Në Shitje 1218-28T 122.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane Hipotekes ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri ne perfundim e ...