Apartament 3+1 per shitje tek Ish Fusha Aviacionit ne Tirane

ID TRS-1219-33L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 108.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 120
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Fusha Aviacionit
Planimetria Shkarko

Apartament 3+1 per shitje prane zones se Laprakes ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e katert banim te nje kompleksi te ri pallatesh buze rruge kryesore.
Ofron siperfaqe totale prej 119.03 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 104.41 m2  te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon.
Dhomat jane te bollshme, te mbushura me drite natyrale me orientim nga jug-perendimi.
Apartamenti ofrohet i perfunduar me te gjitha instalimet elektrike dhe hidraulike, dyer te brendshme dhe shtrimi i te gjihte  siperfaqes me pllaka ose parket sipas preferences.
Pallati eshte i ri dhe ofron kushte komode si dy ashensor, kamera sigurie 24-ore, administrim dhe hapesira te perbashketa te gjelberuara.
Ka akses direkt ne rrugen Beniamin Kruta, rrugen Dritan Hoxha, rrugen Muhamet Gjollesha etj.
Apartamenti eshte ne procesin e fundit te hipotekimit.
Cmimi: 108.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje
Në Shitje 1220-16V 105.000 €

Apartament 3+1 per shitje rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Hasan Vogli ne Tirane.
Kjo zone eshte ne zhvillim e siper; ndrys
Në Shitje 1114-8j 116.200 €

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Hasan Vogli ne Tirane. Kjo zone eshte ne zhvillim e siper; ndryshe njihet si zona ...

Apartament per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e dyte te nje kompl
Në Shitje 418-24a 109.000 €

Apartament per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje kompleksi pallatesh te ...

Apartament per shitje ne Linze, Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te n
Në Shitje 1217-60R 110.000 €

Apartament per shitje ne Linze, Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te nje pallati te ...

Apartament per shitje prane rruges Pandi Dardha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ek
Në Shitje 615-15b 103.200 €

Apartament per shitje prane rruges Pandi Dardha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ekzistues, prane ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Zonja Curre ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te n
Në Shitje 1116-3K 100.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Zonja Curre ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament per shitje prane Shkolles Arben Broci ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e peste d
Në Shitje 122-1S 110.000 €

Apartament per shitje prane Shkolles Arben Broci ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e peste dhe te fundit te nje ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te
Në Shitje 120-1T 109.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...