Apartament 3+1 luksoz me qera prane Vilave Amerikane ne Tirane (TRR-118-47R)

ID TRR-118-47R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 155 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Haki Shehu

Apartament luksoz me qera prane Vilave Amerikane ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile te pajisur me ashensor ne rrugen Haki Shehu.

Siperfaqja totale prej 155 m2 eshte e organizuar ne nje sallon me hapesire te bollshme dhe me kuzhine te perfshire, tre dhoma gjumi, korridor, tre ballkone dhe dy tualete.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje stil luksoz dhe modern.

Siperfaqja e dhomave eshte e shtruar me parket.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet nje sistemi qendror dhe gjithashtu salloni ka ne perberje nje oxhak.

Kuzhina ofrohet e kompletuar me te gjitha pajisjet elektrike.

Apartamenti ka nje sistem ndricimi cilesor te vendosur ne spote te ndryshme.

Ballkonet jane me hapesire te bollshme dhe ofrojne pamje relaksuese.

I perfshire ne cmim eshte edhe nje vend parkimi ne oborrin e viles.

Ndodhet ne nje zone qe ofron qetesi dhe siguri maksimale.

Ka akses te lehte ne rrugen e Elbasanit dhe rrugen Pandeli Vangjeli.

 

 

Cmimi 600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pal
Me Qira 314-6b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri prane ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane.

Apartamenti nd
Me Qira 718-24E 700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi.
Banesa ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te r
Me Qira 1116-41L 700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi. Banesa ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri. Siperfaqja prej ...

Apartament me qira ne rrugen Haki Shehu ne  katin e pare te nje vile 3 kateshe afer Vilave Amer
Me Qira 1020-55i 700 €

Apartament me qira ne rrugen Haki Shehu ne  katin e pare te nje vile 3 kateshe afer Vilave Amerikane Shtepia ka ...

Apartament 3+1 me qera prane qendres se Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne katin e VI-te te nje pallat
Me Qira 813-5 700 €

Apartament 3+1 me qera prane qendres se Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e VI-te te nje pallati te ri, me ...

Apartament 3+1 e qera ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nj
Me Qira 217-51d 550 €

Apartament 3+1 e qera ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri pa ...

Apartament 3+1 me qera prane Parkut Kombetar ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje palla
Me Qira 515-51m 550 €

Apartament 3+1 me qera prane Parkut Kombetar ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qira ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 3 te nje
Me Qira 220-1H 500 €

Apartament me qira ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri. Me ...