Apartament 3+1 me qira prane zones se Selvise ne Tirane

ID TRR-423-3Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 2
Sipërfaqe m2 138
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Riza Cerova

Apartament per qira prane gjimnazit Partizani, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te nje godine private, me hyrje komplet te vecuar.
Banesa ka siperfaqe totale prej 137 m2 te organizuar ne sallon ndenje, ambient gatimi i ndare, 3 dhoma gjumi, 1 tualet, dhe nje ballkon.
Apartamenti ka nje mobilim  bashkohor.
Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet kondicionerit.
Orientimi i Apartamentit eshte Perendim-Lindje duke bere qe apartamenti te jete plot drite.
Zona ka akses  te shpejte ne rrugen e Dibres, rrugen 4 Deshmoret, rrugen Bardhyl dhe rrugen Qemal Stafa.
Hyrja eshte komplet e vecuar dhe ne cmim jane te perfshire dhe dy poste parkimi.
Gjithashtu nga prapa godines ka dhe nje oborr te vogel privat.

Cmimi 600 euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera shume prane Bulevardit Zogu I I , ne rrugen Spiro Dedja ne Tirane.

Pozicio
Me Qira 817-5a 500 €

Apartament 3+1 me qera shume prane Bulevardit Zogu I I , ne rrugen Spiro Dedja ne Tirane. Pozicionohet ne katin e ...

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3-katesh
Me Qira 915-47b 700 €

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3-kateshe prane rruges ...

Apartament me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pa
Me Qira 118-27R 500 €

Apartament me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te vjeter ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Maliq Muco ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vj
Me Qira 819-25T 550 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Maliq Muco ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane.


Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje
Me Qira 114-53b 500 €

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri buze ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues
Me Qira 917-24L 500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues, buze rruge ...

Apartament 3+1 me qera brenda ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te
Me Qira 818-38L 650 €

Apartament 3+1 me qera brenda ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri ...

Apartament papafingo me qera te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane.

Ndodhet ne katin
Me Qira 616-46b 700 €

Apartament papafingo me qera te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te dhe te ...