Apartament 3 + 1 me qera prane sheshit Wilson ne Tirane (TRR-716-25b)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ID TRR-716-25b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 650 Euro
Sipërfaqe m2 137 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Zef Jubani

Apartament me qera ne rrugen Zef Jubani prane sheshit Wilson ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, disa metra larg stadiumit Dinamo.

Me nje siperfaqe prej 137 m2 banesa organizohet ne sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Jepet e mobiluar me te gjitha pajisjet. 

Apartamenti ju ofron kushte bashkekohore, dhoma me siperfaqe te bollshme, dritare dopio xham dhe te pajisura me grila etj.

Ballkonet jane te orientuara nga jug-perendimi dhe kane drite dielli n

Kjo prone pozicionohet ne nje pike qendrore dhe kyce te qytetit prane liqenit Artificial, zones se Bllokut, kompleksit Dinamo dhe shume rrugeve te tjera kryesore te Tiranes.

Zona eshte e qete, e zhvilluar dhe shume e preferuar. Prane saj do te gjeni dyqane te shumellojshme, bar-kafe, restorante, kopsht per femije, shkolla te gjitha cikleve dhe shume sherbime qe ju nevojiten.

Mundesi parkimi ne katet e nendheshme me pagese ekstra.

Cmimi 650 Euro / muaj ( taksa te perfshira )

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament luksoz me qera prane Vilave Amerikane ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Me Qira 118-47R 600 €

Apartament luksoz me qera prane Vilave Amerikane ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile te pajisur ...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje p
Me Qira 313-21 700 €

Apartament 3+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati te ri, me ...

Apartament 3 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu i 1 ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te ne n
Me Qira 514-24b 600 €

Apartament 3 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu i 1 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Shyqyri Brari ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te ne nj
Me Qira 1015-57b 700 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Shyqyri Brari ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje kompleks te ri ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e trete te nje
Me Qira 919-38S 550 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne
Me Qira 614-20b 600 €

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat te ri ...

Apartament 3+1 me qera prane qendres se Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne katin e VI-te te nje pallat
Me Qira 813-5 700 €

Apartament 3+1 me qera prane qendres se Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e VI-te te nje pallati te ri, me ...

Apartament 3+1 me qera prane Cirkut Kombetar ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te r
Me Qira 617-23L 600 €

Apartament 3+1 me qera prane Cirkut Kombetar ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri qe ofron ...