Apartament 3+1 luksoz me qera tek Ring Center ne Tirane (TRR-319-32L)

ID TRR-319-32L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1600 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 330 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Zogu i Zi, Ring Center

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri pjese e Qendres Tregtare Ring.

Ofron siperfaqe totale prej 330 m2 nder to 90 m2 eshte verande e hapur, e organizuar ne ambient ndenje, kuzhine e vcuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe verande e mbuluar qe mund te perdoret dhe si ambient argetimi ose ndenje.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme ose i pamobiluar ne varesi te preferencave te klientit.

Ne te jane bere shume punime cilesore si: shtrimi i te gjithe  siperfaqes me parket cilesor, ndricim Led dhe nepermjet spoteve te ndryshme, ngrohje dhe ftohje qendrore me chiller ne te gjitha dhomat, oxhak fuksional ne sallon, sistem i larte sigurie me kamera ne pjesen e jashtme te apartamentit dhe grila mbrojtese.

Dhomat jane te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites me orientim nga perendimi.

Kjo prone mund te jete gjithashtu shume e pershtatshme per zyra te ndryshme, si organizata, fondacione ose biznese te ndryshme.

Pallati ofron kushte bashkohore, administrim, kamera sigurie, ashensor dhe mundesi parkimi ne katet e nendhshme me pagese ekstra.

Zona eshte e zhvilluar dhe shume e preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Cmimi: 1600 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Gjeneral Nikols ne Tirane. E lokalizuar prane Ambasades Amerikane, pran
Me Qira 415-11m 1500 €

Apartament me qera ne rrugen Gjeneral Nikols ne Tirane. E lokalizuar prane Ambasades Amerikane, prane me Parkun ...

Apartament dupleks me qera ne rrugen Mustafa Xhabrahimi.
Dupleksi ndodhet ne katin e pare te nje ko
Me Qira 718-54d 1500 €

Apartament dupleks me qera ne rrugen Mustafa Xhabrahimi. Dupleksi ndodhet ne katin e pare te nje kompleksi me duplekse ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 717-53L 1500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament modern me qera te Nobis Center ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te te nje kompleksi
Me Qira 415-50m 1500 €

Apartament modern me qera te Nobis Center ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje kompleksi te ri pallatesh me ...

Apartament 3+1 me qera shume prane Parkut te Liqenit Artificial.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pal
Me Qira 1218-30L 1500 €

Apartament 3+1 me qera shume prane Parkut te Liqenit Artificial. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dora D’Istria ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te
Me Qira 516-45K 1700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dora D’Istria ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes, ngjitur me Unazen e vogel te qytetit.
Pozicionohet ne
Me Qira 1116-42a 1500 €

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes, ngjitur me Unazen e vogel te qytetit. Pozicionohet ne katin e 10 te nje ...

Apartament modern 3+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9 te nje p
Me Qira 1219-12a 1500 €

Apartament modern 3+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9 te nje pallati te ri me nje ...