Apartament 3+1 luksoz me qera tek Ring Center ne Tirane

ID TRR-319-32L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1800 Euro
Kati 6
Sipërfaqe m2 330 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Zogu i Zi, Ring Center

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri pjese e Qendres Tregtare Ring.

Ofron siperfaqe totale prej 330 m2 nder to 90 m2 eshte verande e hapur, e organizuar ne ambient ndenje, kuzhine e vcuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe verande e mbuluar qe mund te perdoret dhe si ambient argetimi ose ndenje.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme ose i pamobiluar ne varesi te preferencave te klientit.

Ne te jane bere shume punime cilesore si: shtrimi i te gjithe  siperfaqes me parket cilesor, ndricim Led dhe nepermjet spoteve te ndryshme, ngrohje dhe ftohje qendrore me chiller ne te gjitha dhomat, oxhak fuksional ne sallon, sistem i larte sigurie me kamera ne pjesen e jashtme te apartamentit dhe grila mbrojtese.

Dhomat jane te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites me orientim nga perendimi.

Kjo prone mund te jete gjithashtu shume e pershtatshme per zyra te ndryshme, si organizata, fondacione ose biznese te ndryshme.

Pallati ofron kushte bashkohore, administrim, kamera sigurie, ashensor dhe mundesi parkimi ne katet e nendhshme me pagese ekstra.

Zona eshte e zhvilluar dhe shume e preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Cmimi: 1800 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te
Me Qira 120-47T 1700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri me 2 ...

Apartament modern me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Ne nje nga pallatet me te mire te kesaj
Me Qira 517-16a 1700 €

Apartament modern me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ne nje nga pallatet me te mire te kesaj zone dhe shume ...

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e IX-te te nje p
Me Qira 714-29j 1700 €

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e IX-te te nje pallati cilesore, me ...

Apartament me qera ne nje zone residenciale afer me qendren tregtare TEG ne Lunder.
E pozicionuar n
Me Qira 1215-6a 1900 €

Apartament me qera ne nje zone residenciale afer me qendren tregtare TEG ne Lunder. E pozicionuar ne nje nga ...

Apartment 3+1 per qira ne nje nga komplekset me te preferuara ne Lunder.

Apartamenti pozicionohet
Me Qira 421-6a 1700 €

Apartment 3+1 per qira ne nje nga komplekset me te preferuara ne Lunder. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te ...

Apartament 3+1 me qera ne Kompleksin Nobis ne Tirane.
Ndodhet ne nje nga komplekset rezidenciale me
Me Qira 1217-52L 1700 €

Apartament 3+1 me qera ne Kompleksin Nobis ne Tirane. Ndodhet ne nje nga komplekset rezidenciale me te mira ne ...

Apartament 3+1 modern me qera te Nobis Center ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te nje pallati
Me Qira 213-43 1900 €

Apartament 3+1 modern me qera te Nobis Center ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri.  Ka ...

Apartament modern me qera ne nje residence te private me vila dhe apartamente ne Lunder te Tiranes.
Me Qira 615-56a 1700 €

Apartament modern me qera ne nje residence te private me vila dhe apartamente ne Lunder te Tiranes. Apartamenti ka ...