Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane (TRR-1217-52L)

ID TRR-1217-52L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1700 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 217.3 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sami Frasheri

Apartament 3+1 me qera ne Kompleksin Nobis ne Tirane.

Ndodhet ne nje nga komplekset rezidenciale me te mira ne vend. 

Banesa ndodhet ne katin e 6-te me siperfaqe totale prej 217.3 m2.

Eshte e organizuar si me poshte:

Sallon i madh ndenje sebashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, koridor dhe2 ballkone.

Ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme. Banesa eshte e arreduar me pajisje moderne dhe pjesa me e madhe e tyre jane pothuajse te reja.

Apartamenti ju ofron sistem qendror chiller per ngrohjen dhe ftohjen, parket druri ne cdo ambient, dritare dopio xham duke ofruar izolim te mire akustik dhe te pajisura me grila.

Ballkoni ka pamje te bukur nga liqeni Artificial i Tiranes dhe eshte i orientuar nga jugu.

Brenda kompleksit do te gjeni palester, pishine e mbyllur, supermarket, bare, restorant etj.

Zona eshte teper e zhvilluar, vetem disa metra larg liqenit dhe 5 minuta larg Bllokut.

Pallati ofron ashensor, siguri e administrim 24-ore. 

Ne cmim perfshihet dhe vend parkimi per makinen ne garazhd.

Cmimi 1700 Euro / muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te
Me Qira 319-32L 1600 €

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri pjese e Qendres ...

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Abdi Toptani, shume prane me qendren e Tiranes.
Ndodhet ne katin
Me Qira 120-28H 1800 €

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Abdi Toptani, shume prane me qendren e Tiranes. Ndodhet ne katin e 12 te nje pallati ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdi Toptani, ne Tirane.
Ndodhet ne katin XI-te te nje pallati te
Me Qira 1218-38S 1800 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdi Toptani, ne Tirane. Ndodhet ne katin XI-te te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri, ngjitur me Parkun e Liqenit Artificial.

Apartamenti n
Me Qira 513-4d 1800 €

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri, ngjitur me Parkun e Liqenit Artificial. Apartamenti ndodhet ne katin e ...

Apartament me oborr me qera ne nje nga rezidencat me te preferuara ne zonen e Lundres.

Me siperfa
Me Qira 519-18a 1600 €

Apartament me oborr me qera ne nje nga rezidencat me te preferuara ne zonen e Lundres. Me siperfaqe totale 255 m2 e ...

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Apartmenti ndodhet ne katin e tete te nje pa
Me Qira 617-53d 1800 €

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartmenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje kompleks te
Me Qira 316-63b 1600 €

Apartament me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje kompleks te ri prane zones se ...

Apartament me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nj
Me Qira 1017-16a 1800 €

Apartament me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ...