Apartament 3+1 me qera ne Rezidencen Touch of Sun ne Tirane

ID TRR-1218-14E
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1150
Kati 0
Sipërfaqe m2 190
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rezidenca Touch of Sun

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut, ne Rezidencen Touch of the Sun ne Tirane.

Ndodhet ne katin e III-te te nje kompleksi te ri banimi.

Ka nje siperfaqe prej 190 m2 te organizuar ne nje sallon ndenje se bashku me ambient ngrenie, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, 1 depo, 1 vend tharje dhe hekurosje, 2 tualete dhe 3 ballkone.

Ofrohet i mobiluar me nje mobilim bashkekohor. Njera nga dhomat e gjumit eshte bosh dhe mund te ofrohet e mobiluar sipas deshires. Ne dhomen e gjumit matrimoniale ka edhe nje garderobe. Eshte i shtruar me parket druri.

Kuzhina ka te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Ka dyer te bardha shume te mira, dera e jashtme dhe dera e dhomes bosh jane te blinduara. Dritaret e bardha jane dopio xham dhe me grila.

Banesa ka te instaluar sistem chiller per ngohje dhe ftohje.

Kuzhina, salloni dhe dhoma e gjumit kane secila dalje ne ballkon.

Apartamenti ka ndricim gjate gjithe dites. 

Ndertesa ofron administrim dhe ashensor. Ndodhet prane rruges kryesore.

Touch of Sun ofron nje jete te sigurt, te qete dhe te rehatshme. Ju mund te shijoni nje siperfaqe te mahnitshme te gjelber, nje pishine verore, nje shesh lojrash te kendshem per femijet tuaj, nje mjedis te kendshem dhe relaksues, duke perfshire nje palester, dhome loje dhe kinema.

Kompleksi eshte vetem 0.5 km larg nga qendra tregtare TEG dhe vetem 3.6 km nga qendra e Tiranes.

Ne cmim perfshihet edhe nje vend parkimi ne garazhin nentokesor.

 

Cmimi: 1150 Euro/muaj (Taksat e perfshira ne cmim)

 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera prane Parkut Kombetar te Tiranes.
Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallat
Me Qira 117-49L 1100 €

Apartament 3+1 me qera prane Parkut Kombetar te Tiranes. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, prane ...

Apartament modern me qera ne rrugen Mustafa Xhabradini.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe te
Me Qira 418-47d 1200 €

Apartament modern me qera ne rrugen Mustafa Xhabradini. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje ...

Apartament 3+1 modern ne rrugen Mustafa Xhabradini ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte
Me Qira 618-13d 1200 €

Apartament 3+1 modern ne rrugen Mustafa Xhabradini ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje kompleksi ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati t
Me Qira 918-45L 1200 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri shume prane me ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges Liman Kaba ne Tirane
Ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-te te nje
Me Qira 1117-48L 1100 €

Apartament 3+1 me qera prane rruges Liman Kaba ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-te te nje pallati te ri ne ...

Apartament 3+1 me qera prane Albasades Amerikane ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne nje nga zon
Me Qira 1113-43 1200 €

Apartament 3+1 me qera prane Albasades Amerikane ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje nga zonat me te mira dhe ...

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe ofr
Me Qira 418-66d 1200 €

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe ofron nje siperfaqe ...

Apartment dupleks me qera pjese e nje vile ne rrugen Ali Visha ne Tirane.

Zona eshte mjaft e pref
Me Qira 514-8a 1250 € €

Apartment dupleks me qera pjese e nje vile ne rrugen Ali Visha ne Tirane. Zona eshte mjaft e preferuar dhe e ...