Apartament 3+1 me qira tek Kompleksi Touch of the Sun ne Tirane

ID TRR-1223-36Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1100
Kati 3
Sipërfaqe m2 184
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ibrahim Shalqizi

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Ibrahim Shaqlizi, ne zonen e Saukut ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje godine 4 kateshe ne kompleksin residencial Touch of the Sun.
Ka nje siperfaqe totale prej 184m2 dhe siperfaqe te brenshme prej 164m2 te organizuar ne sallon ndenje, e cila ka akses ne ballkon, kuzhine e vecuar e cila akses gjithashtu ne ballkon, 3 dhoma gjumi, ku dhoma matrimoniale ka askes ne ballkon, dy tualete, dhome larje tharje, 3 ballkone, korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te instaluar ne cdo ambient.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket ketu perfshijme lavastoviglian, mikrovalen etj.
Orientimi i apartamentit eshte JugPerendim ofron pamje te lire, shikon nga sheshi kompleksit dhe pishina si dhe mundeson ndricim natyral per gjate gjithe dites
Shtepia ofrohet me qira totalisht e mobiluar dhe ne apartament shtohen orendi sipas kerkesave te klienteve.
Eshte pjese e nje Kompleksi qe ofron adminstrim 24h, i survejuar nga kamera sigurie.
Kompeleksi ofron gjelberim, pishine, palester dhe ambiente te kendshme pushimi.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si:zona e Tegut, zona e Farkes, rruga Elbasanit etj.
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi.

Cmimi 1100 euro/muaj.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 10te te nje pall
Me Qira 618-22d 1000 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10te te nje pallati te ...

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje p
Me Qira 414-56b 1200 €

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te ...

Apartament 3+1 per qira prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati t
Me Qira 322-35V 1000 €

Apartament 3+1 per qira prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Ndreko Rino, prane rruges se Kosovareve ne Tirane.
Banesa ndodhet
Me Qira 323-7Z 1200 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Ndreko Rino, prane rruges se Kosovareve ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 6-te te ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Reshit Collaku, shume prane Parkut Rinia ne Tirane.
Shtepia pozici
Me Qira 1223-5Z 1200 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Reshit Collaku, shume prane Parkut Rinia ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 5 ...

Apartament 2+1 me qera te ish-Ekspozita “Shqiperia Sot” ne Tirane.
Apartamenti ndodhet
Me Qira 413-60 1000 €

Apartament 2+1 me qera te ish-Ekspozita “Shqiperia Sot” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e XII te ...

Apartament dupleks me qera ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Ka nje siperfaqe prej 180m2 dhe eshte i
Me Qira 922-48A 1000 €

Apartament dupleks me qera ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 180m2 dhe eshte i ndare ne dy kate ku ...

Apartament me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Blloku eshte nje nga zonat me te populluara
Me Qira 821-36F 1200 €

Apartament me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Blloku eshte nje nga zonat me te populluara dhe te pelqyra per ...