Apartament 3+1 me qira tek Qendra Nobis ne Tirane

ID TRR-823-8Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1275
Kati 7
Sipërfaqe m2 145
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sami Frasheri

Apartament 3+1 me qira tek Qendra Nobis , shume prane Liqenit Artificial te Tiranes, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor brenda ne kompleks.
Ka nje siperfaqe totale prej 145m2  te organizuar ne sallon se bashku kuzhinen e cila ka akses ne ballkon, 3 dhoma gjumi njera nga te cilat ka akses ne tualet, tualeti kryesor, dhe korridori lidhes.
Shtepia eshte e orientuar nga Jug-Perendim duke bere qe te jete e ndricuar pergjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me sistem qendror kondicionimi.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket perfshire dhe mirkovalen dhe lavastoviglian.
Shtepia jepet me qira totalisht e mobiluar, ne gjendje shume te mire dhe me mobilim bashkohore.
Banesa eshte pjese e nje kompleksi qe ofron adminstrim, ashensor, i pajisur me kamera sigurie ne te cilen jane te pozicionuar biznese te shumta, palestra, pishina etj.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Kosovareve, zona e Bllokut, zona e Stadiumit Dinamo etj
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi .

Cmimi 1275 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne Rezidencen The Touch of Sun ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te te
Me Qira 718-12L 1300 €

Apartament 3+1 me qera ne Rezidencen The Touch of Sun ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Ndreko Rino, prane rruges se Kosovareve ne Tirane.
Banesa ndodhet
Me Qira 323-7Z 1200 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Ndreko Rino, prane rruges se Kosovareve ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 6-te te ...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.Banesa ka siperfaqe 180m2 te shperndare ne: sall
Me Qira 1014-50j 1300 €

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.Banesa ka siperfaqe 180m2 te shperndare ne: sallon ndenje + ...

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-t
Me Qira 414-6b 1300 €

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...


Apartament me qira ne Rrugen Shyqyri Brari ne Tirane afer Kopshtit Zoologjik.
Shtepia ka nje sipe
Me Qira 1222-5R 1300 €

Apartament me qira ne Rrugen Shyqyri Brari ne Tirane afer Kopshtit Zoologjik. Shtepia ka nje siperfaqe prej 128m2 te ...

Apartament modern me qera ne rrugen Mustafa Xhabradini ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pa
Me Qira 319-9T 1300 €

Apartament modern me qera ne rrugen Mustafa Xhabradini ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te ...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Lundres ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert pjese e
Me Qira 518-13d 1300 €

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Lundres ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert pjese e nje residence me ...

Apartament me qera ne nje nga residencat me te preferuara ne Lunder te Tiranes.

Residenca pozicio
Me Qira 1114-58a 1400 € €

Apartament me qera ne nje nga residencat me te preferuara ne Lunder te Tiranes. Residenca pozicionohet pak metra ...