Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane (TRR-613-17S)

ID TRR-613-17S
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 800 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 170 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hoxha Tahsim

Apartament 3+1 modern me qera ne rrugen Hoxha Tahsim, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e II-te te nje vile.

Ofron nje siperfaqe prej 170 m2 i cila perfshine: sallon te madhe ndenje, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, dhome lavanderie, 2 banjo dhe 4 ballkone.

Punimet jane shume cilesore dhe te punuara nga arkitekt.

Ambientet jane te gjitha te mobiluara dhe te kompletuara me te gjitha pajisjet e nevojshme duke filluar me sallonin: set divanesh, tavoline ngrenje, TV plazma, kondicioner, oxhak funksional etj. Kuzhina e kompletuar me lavastovilje, sobe, furre per te pjekur, mikrovale etj. Nje dhome gjumi matrimoniale dhe 2 dhoma gjumi te femijeve te mobiluara te gjitha.

Vila ka te instaluar kondicioner ne cdo ambient, nje vend parkimi, oborr te gjelberuar dhe hyrje te vecante per secilen banese.

Kati i pare eshte shfrytezuar per banke, ndaj ju do te keni 24/h drita, uje dhe siguri me kamera.

Ka akses te rruga Bardhyl, rruga Xhanfize Keko, Bulevardi Zhan D’Ark etj.

 

Cmimi 800/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Prenke Jakova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte ne nje vile 3-kat
Me Qira 914-34L 700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Prenke Jakova ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ne nje vile 3-kateshe vetem pak ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Shyqyri Brari ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te ne nj
Me Qira 1015-57b 700 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Shyqyri Brari ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje kompleks te ri ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallati 3-k
Me Qira 717-55L 700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallati 3-katesh buze rruge ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri
Me Qira 919-33S 850 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Shtepia ka nje ...

Apartament 3+1 me qera shume prane kompleksit Vizion plus ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje
Me Qira 1117-10L 750 €

Apartament 3+1 me qera shume prane kompleksit Vizion plus ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te viteve ...

Apartament me qera ne rrugen Rexhep Jella ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri pr
Me Qira 1014-76b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Rexhep Jella ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri
Me Qira 816-1b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri te pajisur me ...

Apartament me qera prane rruges Xhorxh Bush ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje ndertese te n
Me Qira 1215-53b 700 €

Apartament me qera prane rruges Xhorxh Bush ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje ndertese te ndertuar rreth ...