Apartament 3+1 me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane (TRS-914-65j)

ID TRS-914-65j
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 149.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 149 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Qendra Kristal

Apartament 3+1 ne shitje prane Kristal Center ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e VI-te te banimit, me siperfaqe totale 149m2.
Shtepia ofron hapesira te medha ndenjeje dhe komoditetin e nevojshem.
Aktualisht ajo eshte e organizuar ne:
-sallon ndenje me dalje ne ballkon,
-ambjent kuzhine i madh i cili mund te mbyllet nga ambjenti i ndenjes + ballkon i mbyllur,
-3 dhoma gjumi te medhaja me dalje ne ballkone,
-2 tualete, njera me vaske dhe korridor.
Apartamenti eshte i orientuar nga perendimi dhe kuzhina nga veriu.
Muret jane te levizshem dhe mund te riorganizohet nga e para.
Pallati pozicionohet buze rruges kryesore, i pajisur me 2 ashensore, garazh si dhe administrimin e nevojshem.
Zona eshte zhvilluar shpejt vitet e fundit, ne afersi te Kompleksit Dinamo, Kodres se Diellit, Autostrades se Re te qytetit, etj.
Ne te do te gjeni: vende per te luajtur femijet, supermarkete, banka, dyqane, etj.
Ne proces hipotekimi.


Cmimi: 1000 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter, buze rruge kryesore.
Ka siperfaqe te brendsh
Në Shitje 1019-39L 155.000 €

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter, buze rruge kryesore. Ka siperfaqe te brendshme prej 120.7 m2 te ...

Apartament 3+1 per shitje prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e t
Në Shitje 618-43d 152.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ...

Apartament 3+1 ne shitje prane Stadiumit Dinamo ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje lagje te qete
Në Shitje 1113-16 135.000 €

Apartament 3+1 ne shitje prane Stadiumit Dinamo ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te qete dhe te vjeter te ...

Apartament per shitje ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat
Në Shitje 115-28r 150.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat te ndertuar ne ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te n
Në Shitje 117-51T 145.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Prokop Mima ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pal
Në Shitje 1019-67T 155.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Prokop Mima ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ndertuar ...

Apartament i ri per shitje prane Shkolles 9-Vjecare Faik Konica.
Banesa ndodhet ne katin e 2-te te
Në Shitje 617-60K 140.000 €

Apartament i ri per shitje prane Shkolles 9-Vjecare Faik Konica. Banesa ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert
Në Shitje 518-35d 150.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...