Apartament 3+1 per shitje ne Rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane (TRS-617-60K)

ID TRS-617-60K
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 140.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 110 m2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mujo Ulqinaku
Planimetria Shkarko

Apartament i ri per shitje prane Shkolles 9-Vjecare Faik Konica.

Banesa ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe totale 110 m2 te organizuar ne: 1 sallon te bashkuar me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe 1 tualet.

Orientimi i ballkoneve eshte nder me te preferuarit: ne drejtimin jug-lindje dhe veri-perendim.

Ambienti eshte komod, i shtruar me parket dhe ka nje sistem modern dritash.

Eshte nje zone e qete dhe e zhvilluar, e distancuar nga zhurmat te qytetit qe mundeson shume sherbime rrotull.

Pallati eshte i ri dhe i mirembajtur dhe favorizohet me furnizimin e ujit dhe dritave 24 ore.  

Vendndodhja e baneses ofron akses direkt per 5 minuta ne kembe ne rruget e Kavajes dhe Myslym Shyrit.

 

Cmimi 140.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje prane Shkolles Arben Broci ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te dhe te fund
Në Shitje 719-16L 130.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane Shkolles Arben Broci ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te dhe te fundit te nje pallati ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt te
Në Shitje 1116-54K 134.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati
Në Shitje 1217-2L 150.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 3+1 ne shitje prane Kristal Center ne Tirane.Banesa ndodhet ne katin e VI-te te banimit,
Në Shitje 914-65j 149.000 €

Apartament 3+1 ne shitje prane Kristal Center ne Tirane.Banesa ndodhet ne katin e VI-te te banimit, me siperfaqe totale ...

Apartament 3+1 per shitje prane Zogut te Zi ne Tirane

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te r
Në Shitje 518-65L 135.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane Zogut te Zi ne Tirane Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane me ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te n
Në Shitje 117-51T 145.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per shitje prane kompleksit Panorama ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te banim te nje
Në Shitje 1219-27T 139.350 €

Apartament 3+1 per shitje prane kompleksit Panorama ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te banim te nje pallati ne ndertim ...

Apartament duplex per shitje ne zonen e Laprakes.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe te trete
Në Shitje 317-17d 135.000 €

Apartament duplex per shitje ne zonen e Laprakes. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe te trete te nje pallati te ...