Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1015-18d)

ID TRR-1015-18d
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 710 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 143 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Andon Zako Cajupi

 Apartament me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor.

Me nje hapesire prej 143 m2 ofron: Sallon, dhome ndenje, 3 dhoma gjumi, kuzhine, 2 tualete, lavanderi, 2 ballkone.

Shtepia ofrohet plotesisht e mobiluar dhe dhomat jane te shtruara me parket druri.

Ngrohje-ftohje me ajer te kondicionuar ne te gjitha dhomat.

Prona eshte e ndricuar gjate gjithe dites me drite natyrale.

I ndodhur ne nje nga zonat me te preferuara per shtetasit e huaj dhe afer shume sherbimeve te nevojshme per nje jetes komode.

Zona ku ndodhet apartamenti ofron akses te menjehershem ne zonen e bllokut, Sheshi Willson, Tirana e Re, Liqeni Artificial, etj.

 

Cmimi  710 euro/muaj (Taksat e perfshira)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallati 3-k
Me Qira 717-55L 700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallati 3-katesh buze rruge ...

Apartament 3+1 modern me qera ne rrugen Hoxha Tahsim, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e II-te te nje
Me Qira 613-17S 800 €

Apartament 3+1 modern me qera ne rrugen Hoxha Tahsim, ne Tirane. Ndodhet ne katin e II-te te nje vile. Ofron nje ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Lidhja e Prizerinit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 11te
Me Qira 917-30d 600 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Lidhja e Prizerinit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11te dhe te fundit te ...

Apartament 3+1 me qera perballe ish-Ekspozites Shqiperia Sot ne Tirane.
Apartamenti shtrihet ne kat
Me Qira 1013-35 600 €

Apartament 3+1 me qera perballe ish-Ekspozites Shqiperia Sot ne Tirane. Apartamenti shtrihet ne katin e I-re te nje ...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje p
Me Qira 313-21 700 €

Apartament 3+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati te ri, me ...

Apartament 3+1 me qera prane zones se ish-Bllokut ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft
Me Qira 1013-39 850 €

Apartament 3+1 me qera prane zones se ish-Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft te njohur te ...

Jepet me qira apartament 3+1 në rrugën Shyqyri Brari ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te t
Me Qira 913-4 600 €

Jepet me qira apartament 3+1 në rrugën Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera perball shkolles Qemal Stafa ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8-te te nje
Me Qira 618-18L 600 €

Apartament 3+1 me qera perball shkolles Qemal Stafa ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati te ri shume ...