Apartament 3 + 1 me qera ne zonen se Bllokut ne Tirane (TRR-915-27b)

ID TRR-915-27b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 130 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ismail Qemali

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore.

Pallati ofron siguri, administrim dhe ashensor. Gjithashtu ai pozicionohet ne zonen me qendrore te Bllokut vetem pak minuta larg liqenit Artificial, qendres se Tiranes dhe me akses ne shume rruge kryesore.

Apartamenti ka siperfaqe prej 130 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, koridor, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone ku njera prej tyre mund te sherbeje per magazine.

Eshte plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e saj. 

Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet 3 kondicionereve. Organizimi i dhomave eshte shume i mire dhe ato jane te mbushura me drite natyrale pothuajse gjate gjithe dites.

Ballkoni eshte edhe pjesa me e bukur e apartamentit e cila ju ofron nje pamje te mrekullueshme te bulevardit Deshmoret e Kombit dhe te orientuar nga lindja.

Zona eshte e qete, e zhvilluar dhe preferohet shume nga banoret e huaj. Ketu do te gjeni te gjitha te sherbimet dhe fasilitetet qe ju nevojiten ne menyre qe te beni nje jetese sa me komode e te rehatshme.

Ka mundesi per parkim makine prane pallatit me pagese ekstra.

Cmimi 600 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te n
Me Qira 217-1d 700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-t ne nje pallat te ri prane
Me Qira 315-48b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-t ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nj
Me Qira 1115-74K 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne zonen e Farkes ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile qe
Me Qira 218-60R 500 €

Apartament me qera ne zonen e Farkes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile qe eshte perfunduar se ...

Apartament 3+1 me qera prane qendres se Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne katin e VI-te te nje pallat
Me Qira 813-5 700 €

Apartament 3+1 me qera prane qendres se Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e VI-te te nje pallati te ri, me ...

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve.
Ai ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe me hyrj
Me Qira 814-15b 700 €

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve. Ai ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe me hyrje me vete. Vila ...

Apartament 3+1 me qera brenda ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te n
Me Qira 818-38L 650 €

Apartament 3+1 me qera brenda ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 me qera ne prane rruges se Ambasadave ne Tirane.
Ndodhet ne katin e peste te nje pal
Me Qira 1018-7d 470 €

Apartament 3+1 me qera ne prane rruges se Ambasadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...