Apartament 3+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit te Tirane (TRR-719-31T)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ID TRR-719-31T
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600 Euro
Sipërfaqe m2 100 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 100 m2 dhe eshte I organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me pllaka cilesore.

Sistemi I ngrohjes dhe I ftohjes sigurohet nga kondicioner te vendosur ne dhomen e ndenjes.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Apartamenti ofrohet ne kushte shume te mira dhe mobilimi eshte cilesor.

Pallati ofron administrim, mbikqyrje nga kamera dhe roje 24 ore.

Ka akses te lehte ne Stadiumin Dinamo, sheshin Willson, Vasil Shanto dhe zonave te tjera perreth.

 

Cmimi: 600 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Haki Shehu ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje vile 4 katesh
Me Qira 1019-68T 500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Haki Shehu ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile 4 kateshe. Me nje ...

Apartament luksoz me qera ne Rrugen Mahmut Fortuzi perballe Gjimnazit Sami Frasheri.
Hyrja ndodhet
Me Qira 617-57K 500 €

Apartament luksoz me qera ne Rrugen Mahmut Fortuzi perballe Gjimnazit Sami Frasheri. Hyrja ndodhet ne katin e 4-te te ...

Apartament me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pall
Me Qira 118-27R 500 €

Apartament me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te vjeter buze ...

Apartament me qera ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 416-13b 550 €

Apartament me qera ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, ne nje nga pikat ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen “Brigada e VIII” ne Tirane. I pozicionuar ne katin e VI
Me Qira 513-6 650 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen “Brigada e VIII” ne Tirane. I pozicionuar ne katin e VIII dhe te fundit te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nj
Me Qira 216-62K 500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane.
Ai ndodhet ne katin e 5-rt ne nje kompleks p
Me Qira 914-42b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Ai ndodhet ne katin e 5-rt ne nje kompleks pallatesh prane ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Me Qira 719-7T 500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...