Apartament 3+1 me qera per zyra ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane (TRR-913-30)

ID TRR-913-30
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 130 m2
Shperndarja 0
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Perlat Rexhepi

Apartament 3+1 me qera mbrapa Presidences ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar te qytetit, ne katin e X-te te nje pallati te ri.

Me nje siperfaqe totale prej 130m2, hapesira eshte e organizuar ne sallon te madh ndenje, aneks gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe korridore.

Banesa ofrohet e pamobiluar, duke perfshire vetem kontrabufen e kuzhines.

Pervecse per banim, apartamenti eshte shume i pershtatshem dhe per zyra perfaqesuese te bizneseve tuaja.

Ne te jane kryer punime ekstra te brendshme dhe mjaft cilesore.

Pallati ju siguron 2 ashensore, siguri me kamera, administrim dhe mundesi parkimi.

Avantazh i kesaj prone eshte vendndodhja, shume prane zones se Bllokut, Liqenit Artificial, Presidences, dhe shume pikave kyce.

Kjo zone eshte favorite per biznese dhe zyra.

 

Cmimi per banim: 500 euro/muaj

 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Pozicionohet ne katin e II prane Pazarit te Ri dhe ATSH.
Ambjenti eshte 105 m2 me 2 banjo dhe persh
Me Qira 213-10 550 €

Pozicionohet ne katin e II prane Pazarit te Ri dhe ATSH. Ambjenti eshte 105 m2 me 2 banjo dhe pershkohet nga vetrata ...

Zyre me qera ne kompleksin Panorama ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje kompleks te ri,
Me Qira 717-56L 400 €

Zyre me qera ne kompleksin Panorama ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje kompleks te ri, prane shkolles ...

Ambjent zyrash me qera pas Hotel Tirana International ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e V-te t
Me Qira 813-16 550 €

Ambjent zyrash me qera pas Hotel Tirana International ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhorxh Bush ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e XI-te te nje
Me Qira 1113-29 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhorxh Bush ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e XI-te te nje pallati te ri, me ...

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashens
Me Qira 315-20m 400 €

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor ne nje nga zonat ...

Apartament me qera per zyre ne rrugen Tafaj ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nja p
Me Qira 916-35K 400 €

Apartament me qera per zyre ne rrugen Tafaj ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nja pallati te ri me ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pall
Me Qira 1215-26b 600 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te vjeter, prane ...

Zyre me qera prane Prokurorise se Tiranes.
Zyra ndodhet ne katin e 1-te ne nje pallat te ri 4-kates
Me Qira 618-21L 600 €

Zyre me qera prane Prokurorise se Tiranes. Zyra ndodhet ne katin e 1-te ne nje pallat te ri 4-katesh shume prane ...