Ambjent per zyre me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-1215-26b)

ID TRR-1215-26b
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 600 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 104 m2
Shperndarja 4
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ibrahim Rrugova

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te vjeter, prane Librit Universitar.

Banesa ka nje siperfaqe prej 104 m2 te ndare ne 4 ambjente zyrash, koridor dhe tualet.

Ofrohet bosh dhe keni mundesi ti riorganizoni hapesirat e brendshme ne varesi te funksioneve tuaja.

Eshte shume e pershtashme per zyra te ndryshme, noteri, ekonomist, kompani ,shoqate, fondacion etj.

Pallati pozicionohet ne nje nga zonat me te mira te qytetit prane te gjitha fasiliteteve dhe sherbimeve qe mund tju nevojiten. 

Gjithashtu ka akses ne shume rruge kryesore sic jane: rruga Abdyl Frasheri, rruga Perlat Rexhepi, bulevardi Deshmoret e Kombit, rruga Lidhja e Prizrenit etj.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar. Preferohet shume si nga vendasit ashtu edhe nga te huajt.

Keni mundesi per parkim makine prane pallatit me pagese ekstra.

Cmimi 600 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 5-kateshe shume p
Me Qira 718-45L 500 €

Zyre me qera ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 5-kateshe shume prane me rrugen ...

Zyra me qera prane Ambasades Suedeze ne Tirane
Zyra ndodhen ne katin e trete dhe te katert te nje n
Me Qira 1217-63d 500 €

Zyra me qera prane Ambasades Suedeze ne Tirane Zyra ndodhen ne katin e trete dhe te katert te nje ndertese te re. Ka ...

Ambient zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallat
Me Qira 1117-24L 500 €

Ambient zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, buze ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e 6-te ne nje
Me Qira 415-60b 500 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nj
Me Qira 316-62b 700 €

Apartament 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri te ...

Ambient zyre me qira prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 421-15V 700 €

Ambient zyre me qira prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri modern. Ka ...

Apartament per zyra me qera prane Kafe Flores ne qender te Tiranes.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te
Me Qira 918-1d 700 €

Apartament per zyra me qera prane Kafe Flores ne qender te Tiranes. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Ambient per zyre ne zonen e Bllokut ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne katin e katert te nje pallati
Me Qira 218-37R 700 €

Ambient per zyre ne zonen e Bllokut ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ne rrugen ...