Apartament 3+1 me qira prane fushes se Ali Demit ne Tirane

ID TRR-124-39Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 340
Kati 4
Sipërfaqe m2 130
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Idriz Dollaku

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Idriz Dollaku, prane fushes se Ali Demit ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4 te nje vile private.
Ka nje siperfaqe totale prej 140m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon ku kane akses salloni dhe 2 nga dhomat e gjumit si dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te pozicionuar ne sallon.
Orientimi nga Perendimi dhe Lindja mundeson ndricim natyral per gjate gjithe dites .
Te dy tualetet jane te pajisur me dritare, shtepia ofrohet me qira bosh.
Eshte pjese e nje vile 4 kateshe private ne te cilen jane te pozicionuar nje apartament per cdo kat.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Ali Demi, zona e Brrylit, zona e Ish tregut Elektrik etj.
Perfshihet nje post parkim ne oborrin e viles.

Cmimi 35.000 leke/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Xhepa prane Kryegjyshates ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nj
Me Qira 423-29R 450 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Xhepa prane Kryegjyshates ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje vile 3 kateshe me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje lagje te njoh
Me Qira 813-19 400 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te njohur dhe te qete te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pall
Me Qira 1019-36L 450 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter, buze ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen e Dibres, prane Kompleksit Tower Brdige ne Tirane.
Shtepia po
Me Qira 923-1Z 450 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen e Dibres, prane Kompleksit Tower Brdige ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje
Me Qira 714-6j 400 €

Apartament 3+1 me qera prane rruges Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile, e ndertuar ...

Apartament me qera ne rrugen Isuf Elezi ne Tirane.

I pozicionuar ne katin e 8-te te nje pallati t
Me Qira 1015-21K 300 €

Apartament me qera ne rrugen Isuf Elezi ne Tirane. I pozicionuar ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera pas Spitalit Gjerman ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje
Me Qira 1113-27 330 €

Apartament 3+1 me qera pas Spitalit Gjerman ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, me ...

Apartament 3+1 me qera prane Lulishtes tek Komuna e Parisit ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 9-
Me Qira 615-31m 350 €

Apartament 3+1 me qera prane Lulishtes tek Komuna e Parisit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati ...