Apartament 3+1 me qera prane Qendres Tregtare Toptani, ne Tirane (TRR-1218-38S)

ID TRR-1218-38S
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1800 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 197 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdi Toptani, ne Tirane.

Ndodhet ne katin XI-te te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 197 m2 e cila organizohet ne : sallon ndenje dhe ngrenje, kuzhine e vecuar, 3 dhoma Gjumi, 1 depo, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkone.

Eshte e mobiluar me mobilje druri teper cilesore me te gjitha pajisjet per nje jetese teper komode. Te tre dhomat e gjumit jane te mobiluara dhe te shtruara me parket, 2 jane dhoma matrimoniale dhe dhoma tjeter eshte per femijet. Kuzhina ka lavastovilie, sobe, frigorifer, tavoline ngrenje etj. Njera banjo eshte me vaske dhe hidromasash.

Pozicioni ne katin e XI ne qender te qytetet te jep mundesine te shijosh nga ballkonet  nje pamje te mrekullueshme te Tiranes.

Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga nje sistem qendror.

Pallati ofron administrim dhe 2 ashensor.

Zona eshte shume zhvilluar dhe ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin si : qender tregtare, banka, hotele, institucione shteterore etj.

Ka akses ne rrugen George W.Bush, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Unaza e vogel etj.

Ne cmim perfshihet edhe parkimi ne garazhin nentokesor.

 

Cmimi 1800 Euro/Muaj (Taksa te Perfshira)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Ne nje nga pallatet me te mire te kesaj
Me Qira 517-16a 1700 €

Apartament modern me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ne nje nga pallatet me te mire te kesaj zone dhe shume ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dora D’Istria ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te
Me Qira 516-45K 1700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dora D’Istria ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ...

Apartment 3+1 per qira ne nje nga komplekset me te preferuara ne Lunder.

Apartamenti pozicionohet
Me Qira 421-6a 1700 €

Apartment 3+1 per qira ne nje nga komplekset me te preferuara ne Lunder. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te ...

Apartament me qera ne nje zone residenciale afer me qendren tregtare TEG ne Lunder.
E pozicionuar n
Me Qira 1215-6a 1900 €

Apartament me qera ne nje zone residenciale afer me qendren tregtare TEG ne Lunder. E pozicionuar ne nje nga ...

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e IX-te te nje p
Me Qira 714-29j 1700 €

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e IX-te te nje pallati cilesore, me ...

Apartament 3+1 me qera ne Kompleksin Nobis ne Tirane.
Ndodhet ne nje nga komplekset rezidenciale me
Me Qira 1217-52L 1700 €

Apartament 3+1 me qera ne Kompleksin Nobis ne Tirane. Ndodhet ne nje nga komplekset rezidenciale me te mira ne ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te
Me Qira 120-47T 1700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri me 2 ...

Apartament 3+1 modern me qera te Nobis Center ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te nje pallati
Me Qira 213-43 1900 €

Apartament 3+1 modern me qera te Nobis Center ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri.  Ka ...