Apartament 3+1 me qera prane rruge se Barrikadave ne Tirane

ID TRR-323-46G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 6
Sipërfaqe m2 140 m2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Cerciz Topulli

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Cerciz Topulli ne Tirane. 
Eshte i pozicionuar ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor.
Ofron nje siperfaqe prej 140 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, tri dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone.
Apartamenti eshte i mobiluar me nje stil modern dhe te ri. Dhomat jane te bollshme dhe te ndricuara nga drita natyrale pergjate dites.
Kuzhina eshte e kompletuar me cdo gje te perfshire: sobe, frigorifer, lavastovilje etj.
E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me nje parket cilesor. 
Ngrohja dhe ftohja e ambienteve sigurohet nga dy kondicionere te pozicionuar ne sallon dhe ne njeren nga dhomat e gjumit.
Pallati ofron administrim, ashensor dhe siguri.
Zona eshte e qete dhe e zhvilluar prane fasiliteteve kryesore si: shkolla, supermarket, farmaci etj.
Ka akses te shpejte ne rrugen e Barrikadave, Bulevardin Zogu I, Qendren e Tiranes etj.

Cmimi 700 Euro/ Muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te
Me Qira 219-2L 800 €

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri te ndertuar se ...

Apartament duplex ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 11 dhe te 12 te nje p
Me Qira 619-49T 800 €

Apartament duplex ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11 dhe te 12 te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 per qera tek rruga Ilia Shyti ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne kati e pare te
Me Qira 823-30X 650 €

Apartament 3+1 per qera tek rruga Ilia Shyti ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne kati e pare te nje vile te re dy ...

Apartament 3+1 me qira prane rruges Myslym Shyri ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te n
Me Qira 720-13D 600 €

Apartament 3+1 me qira prane rruges Myslym Shyri ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese tre ...

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne katin e  V-
Me Qira 1113-41 600 €

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e  V-te te nje pallati ...

Apartament me qira ne rrugen Osman Myderizi, prane Lulishtes ne Komunen e Parisit, ne Tirane.
Banes
Me Qira 223-22Z 600 €

Apartament me qira ne rrugen Osman Myderizi, prane Lulishtes ne Komunen e Parisit, ne Tirane. Banesa eshte e ...

 Apartament me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tr
Me Qira 1015-18d 710 €

 Apartament me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ...

Apartament 3+1 me qira prane Shkolles se Mesme te Gjuhe te Huaja ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3 te
Me Qira 621-22V 600 €

Apartament 3+1 me qira prane Shkolles se Mesme te Gjuhe te Huaja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri ...