Apartament 3+1 per qira prane Liqenit Artificial ne Tirane

ID TRR-322-35V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1000 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 134 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Peti

Apartament 3+1 per qira prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe prej 134 m2 te organizuar ne salon dhe kuzhine, tre dhoma gjumi, dy banjo, dy korridore dhe 3 ballkone.

Shtepia ofrohet plotesisht e mobiluar me nje stil mjaft modern dhe materiale cilesore.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga kondicioner te vendosur ne cdo dhome.

Pozicionimi veri-perendim ofron nje pamje mjaft te bukur te qytetit.

Pallati ofron administrim dhe siguri.

Ka akses ne rrugen Liqeni I Thate, Autostraden Tirane-Elbasan dhe rrugen Eduard Mano.

Mundesi parkimi ne katet nentoke me cmimi ekstra.

Cmimi: 1000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Todi Shkurti, prane Muzeut te Shkencave te Natyres.
Apartamenti po
Me Qira 423-42R 900 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Todi Shkurti, prane Muzeut te Shkencave te Natyres. Apartamenti pozicionohet ne katin ...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut, ne Rezidencen Touch of the Sun ne Tirane

Ndodhet ne kat
Me Qira 619-32S 1100 €

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut, ne Rezidencen Touch of the Sun ne Tirane Ndodhet ne katin e dyte te ...

Apartament me qira tek Parku i Madh ne Tirane .
I pozicionuar ne katin e 12-te te nje pallati
Me Qira 415-2m 900 €

Apartament me qira tek Parku i Madh ne Tirane . I pozicionuar ne katin e 12-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te r
Me Qira 216-19b 900 €

Apartament me qera ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te dhe te 6-te te
Me Qira 119-7L 900 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te 6-te te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Kongresi i Lushnjes, shume prane kryqezimit te 21 Dhjetorit ne Tira
Me Qira 224-44Z 900 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Kongresi i Lushnjes, shume prane kryqezimit te 21 Dhjetorit ne Tirane. Banesa eshte e ...

Apartament me qera ne kompleksin rezidencial Sunrise ne Lunder ,  Tirane.

Pozicionohet shume
Me Qira 417-39a 1100 €

Apartament me qera ne kompleksin rezidencial Sunrise ne Lunder ,  Tirane. Pozicionohet shume prane me qendren ...

Apartament 3+1 per qera prane Liqenit artificial ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te
Me Qira 318-1d 1100 €

Apartament 3+1 per qera prane Liqenit artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ...