Apartament me qira tek Ish Fusha e Aviacionit ne Tirane

ID TRR-421-15V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1000 Euro
Kati 4
Sipërfaqe m2 172 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Fusha Aviacionit

Apartament 3+1 me qira prane rruges Dritan Hoxha, Garden Residence Turdiu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri modern. 

Ka nje siperfaqe prej 172 m2 te organizuar ne 3 dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, dy tualete, korridor, depo dhe 2 ballkone.

Ambienti ofrohet i mobiluar, plotesisht i shtruar me parket .

Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga 1 kondicioner i vendosur ne ambientin open space.

Fasadat e medha te xhamit si dhe dalja ne ballkon nga secili ambient ben te kete ajrosje dhe ndricim natyral te bollshem.

Pallati ndodhet ne nje zone qe po zhvillohet me ritme te shpejta dhe ofron administrim dhe siguri 24h.

Ka akses direkt ne rrugen Benjamin Kruta, rrugen Dritan Hoxha dhe rrugen Teodor Keko.

 

 

Cmimi: 1000 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Todi Shkurti, prane Muzeut te Shkencave te Natyres.
Apartamenti po
Me Qira 423-42R 900 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Todi Shkurti, prane Muzeut te Shkencave te Natyres. Apartamenti pozicionohet ne katin ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te
Me Qira 316-43T 900 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Ibrahim Shaqlizi, ne zonen e Saukut ne Tirane.
Banesa eshte e pozi
Me Qira 1223-36Z 1100 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Ibrahim Shaqlizi, ne zonen e Saukut ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Eduart Mano ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-t dhe te fundit te nje
Me Qira 622-20Z 900 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Eduart Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-t dhe te fundit te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut, ne Rezidencen Touch of the Sun ne Tirane

Ndodhet ne kat
Me Qira 619-32S 1100 €

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut, ne Rezidencen Touch of the Sun ne Tirane Ndodhet ne katin e dyte te ...

Apartament 3+1 per qera prane Liqenit artificial ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te
Me Qira 318-1d 1100 €

Apartament 3+1 per qera prane Liqenit artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 619-52L 900 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter buze ...

Apartament me qira tek Parku i Madh ne Tirane .
I pozicionuar ne katin e 12-te te nje pallati
Me Qira 415-2m 900 €

Apartament me qira tek Parku i Madh ne Tirane . I pozicionuar ne katin e 12-te te nje pallati te ri me ...