Apartament 3+1 me qera prane Sheshit Skenderbej ne Tirane (TRR-416-14K)

ID TRR-416-14K
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 800 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 114 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bardhok Biba

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri me ashensor shume prane qendres se Tiranes.

Ka nje hapesire prej 114 m2 te shperndare ne dhome ndenje te madhe bashkangjitur me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkone.

Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha paisjet e nevojshme.

Shtepia orientohet ne lindje-perendim, dritaret jane dopio xham per nje izolim me te mire te apartamentit dhe eshte e pajisur me ajer te kondicionuar per ngrohje-ftohje.

Objekti ndodhet ne nje zone shume te preferuar dhe prane shume sherbimeve te ndryshme qe bejne te mundur nje jetese sa me komode.

Ka akses ne rrugen e Dibres, rrugen Urani Pano, Bulevardin Zogu i Pare, rrugen Dervish Hatixhe, rrugen e Barrikadave dhe shume rruge te tjera lidhese te qytetit.

Cmimi 800 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati t
Me Qira 619-52L 660 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter buze rruge ...

Apartament 3+1 me qera te Kodra e Diellit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me t
Me Qira 714-41j 850 €

Apartament 3+1 me qera te Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me te njohura ne ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te dhe te 6-te te nj
Me Qira 119-7L 900 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te 6-te te nje pallati te ri ne ...

Apartament me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri
Me Qira 816-1b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri te pajisur me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane.
Apartamenti ndod
Me Qira 718-24E 700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e ...

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 415-36b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri, prane rruges ...

 Apartament me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tr
Me Qira 1015-18d 710 €

 Apartament me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te n
Me Qira 316-43T 900 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...