Apartament 3+1 per qira tek Komuna Parisit ne Tirane

ID TRR-222-43V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1000 Euro
Kati 8
Sipërfaqe m2 220 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Komuna Parisit

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe prej 220 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, tre dhoma gjumi, dy banjo, dy ballkone dhe korridor.

Shtepia ofrohet e mobiluar me nje stil mjaft modern dhe pajisje cilesore dhe te reja.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga kondicioner te instaluar ne cdo dhome.

Salloni mjaft spacioz, i shtruar me parket dhe vetrata te medha xhami ofron ndricim mjaft te mire natyral.

Pallati ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe ofron administrim.

Mundesi per vend parkimi ne katet nentoke me cmimi ekstra.

Cmimi: 1000 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira tek Parku i Madh ne Tirane .
I pozicionuar ne katin e 12-te te nje pallati
Me Qira 415-2m 900 €

Apartament me qira tek Parku i Madh ne Tirane . I pozicionuar ne katin e 12-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen e Dibres, tek Kompleksi Halili ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne k
Me Qira 624-17Z 1100 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen e Dibres, tek Kompleksi Halili ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e 9 por jo te ...

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Maliq Muco, prane qendres se Tiranes.
Apartamenti pozicionohet ne
Me Qira 424-45X 900 €

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Maliq Muco, prane qendres se Tiranes. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 619-52L 900 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter buze ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Kongresi i Lushnjes, shume prane kryqezimit te 21 Dhjetorit ne Tira
Me Qira 224-44Z 900 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Kongresi i Lushnjes, shume prane kryqezimit te 21 Dhjetorit ne Tirane. Banesa eshte e ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e trete te nje
Me Qira 919-38S 900 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te
Me Qira 316-43T 900 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri ...

Apartament me qera ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te r
Me Qira 416-13b 900 €

Apartament me qera ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, ne nje nga pikat ...