Apartament 4+1 me qira prane zones se Bllokut ne Tirane

ID TRR-923-36Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1800
Kati 2
Sipërfaqe m2 180
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Gjergj Fishta

Apartament modern 4+1 me qira prane Drejtorise se Policise, ne zonen e Myslym Shyrit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati pa ashensor ne rruge kryesore.
Siperfaqja totale prej 180m2 eshte e organizuar ne sallon , ambient kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, nje dhome garderobe, dy ballkone dhe korridori lidhes
Shtepia eshte e orientuar nga Perendimi dhe Lindja duke bere qe te jete e ndricuar pergjate gjithe dites.
Cdo ambient eshte i pajisur me kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket perfshire dhe lavastoviglia.
Shtepia jepet me qira totalisht e mobiluar me nje stil modern, ne gjendje shume te mire.
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore rruga Myslym Shyri, zona e Bllokut, dhe zona e Qendres.

Cmimi 1800 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dora D’Istria ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te
Me Qira 516-45K 1700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dora D’Istria ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ...

Apartament me qera ne nje zone residenciale afer me qendren tregtare TEG ne Lunder.
E pozicionuar n
Me Qira 1215-6a 1900 €

Apartament me qera ne nje zone residenciale afer me qendren tregtare TEG ne Lunder. E pozicionuar ne nje nga ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te
Me Qira 120-47T 1700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri me 2 ...

Apartament 3+1 modern me qera te Nobis Center ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te nje pallati
Me Qira 213-43 1900 €

Apartament 3+1 modern me qera te Nobis Center ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri.  Ka ...

Apartment 3+1 per qira ne nje nga komplekset me te preferuara ne Lunder.

Apartamenti pozicionohet
Me Qira 421-6a 1700 €

Apartment 3+1 per qira ne nje nga komplekset me te preferuara ne Lunder. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te ...

Apartament 3+1 me qera ne Kompleksin Nobis ne Tirane.
Ndodhet ne nje nga komplekset rezidenciale me
Me Qira 1217-52L 1700 €

Apartament 3+1 me qera ne Kompleksin Nobis ne Tirane. Ndodhet ne nje nga komplekset rezidenciale me te mira ne ...

Apartament modern me qera ne nje residence te private me vila dhe apartamente ne Lunder te Tiranes.
Me Qira 615-56a 1700 €

Apartament modern me qera ne nje residence te private me vila dhe apartamente ne Lunder te Tiranes. Apartamenti ka ...