Apartament 3+1 me qira me rrugen Ali Visha, ne Tirane

ID TRR-822-32Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 3
Sipërfaqe m2 150
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ali Visha

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Ali Visha,prane me shkollen Osman Myderizi ne Tiane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje vile 3 kateshe.
Shtepia ka siperfaqe totale prej 150 m2 dhe hyrje te vecuar.
Ndahet ne sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe nje ballkon.
Apartamenti jepet per qira bosh vetem me kuzhinen.
Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet 2 kondicionereve te vendosura ne sallon dhe ne dhomen e gjumit.
Apartamenti ndricohet gjate gjithe dites me drite natyrale pasi orientimi eshte JugLindje
Zona eshte shume e qete dhe ka akses direkt me rrugen e Elbasanit, rrugen Todi Shkurti, Ish Tregun Elektrik, Qytet Studenti etj.
Prane saj do te gjeni te gjitha sherbimet dhe fasilitetet qe ju duhen ne menyre qe te beni nje jetese sa me komode.

Cmimi 400 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te dhe te fundit ne
Me Qira 616-9b 450 €

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te dhe te fundit ne nje kompleks te ri ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Osman Myderizi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat
Me Qira 418-10L 450 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Osman Myderizi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 i adaptuar ne 3+1, me qera ne rrugen Myslym Shyri, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e d
Me Qira 119-8S 350 €

Apartament 2+1 i adaptuar ne 3+1, me qera ne rrugen Myslym Shyri, ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ...

Apartament me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nj
Me Qira 318-51R 425 €

Apartament me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile ne rrugen ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te nje pallat
Me Qira 719-42S 410 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Odhise Paskali ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pa
Me Qira 518-45L 350 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Odhise Paskali ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati te vjeter ...

Apartament 3+1 me qera prane Qendres se Tiranes.

Apartamenti ndodhet shume prane qendres se qytet
Me Qira 114-40j 500 €

Apartament 3+1 me qera prane Qendres se Tiranes. Apartamenti ndodhet shume prane qendres se qytetit, rreth 10 min ne ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 519-25T 500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri pa ...