Apartament 3+1 me qera afer liqenit te thate ne Tirane, (TRR-1216-23d)

ID TRR-1216-23d
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 250 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Liqeni i Thate

Aparatment me qera ne rrugen  Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e peste  te nje pallati te ri

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 250 m2 ku 118 m2 jane hapesira e brendshme dhe 132 m2  verande.

Hapesira e brendshme eshte e organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, verande te madhe dhe dy tualete.

Jepet totalisht i mobiluar me nje mobilim bashkekohor, kuzhina me te gjitha elektorshtepiaket e nevojshme, dhomat e gjumit njera eshte matrimoniale, dy te tjerat me krevate tek.

I gjithe apartamenti eshte i shtruar me pllaka. 

Dritaret jane me grila dhe dopio xham.

Ngrohja dhe ftohja jane me sistem qendror per te gjithe apartamentin.

Te gjitha dhoma kane akses ne verande, duke ofruar nje pamje te hapur dhe te pjesshme te liqenit artificial te Tiranes.

Ne cmim jane te perfshire edhe dy vende parkimi ne katet e nendheshem..

Pallati siguron administrim dhe ashensor.

Zona eshte nje nga zonat me te qeta te Tiranes.

 

Cmimi  500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 e qera ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nj
Me Qira 217-51d 550 €

Apartament 3+1 e qera ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri pa ...

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne katin e  V-
Me Qira 1113-41 600 €

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e  V-te te nje pallati ...

Apartament 3+1 me qera afer qendres se Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallat
Me Qira 217-42d 550 €

Apartament 3+1 me qera afer qendres se Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 3+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Kjo banese ndodhet ne katin e VIII-te
Me Qira 1113-2 600 €

Apartament 3+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Kjo banese ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 11te  te
Me Qira 117-32d 400 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11te  te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri
Me Qira 719-31T 600 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Xhezmi Delli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri
Me Qira 417-24L 450 €

Apartament me qera ne rrugen Xhezmi Delli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, te pajisur me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nj
Me Qira 116-15K 600 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ...