Apartament 3 + 1 modern me qera te rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane

ID TRR-616-46b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 650 Euro
Kati 4
Sipërfaqe m2 141 m2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rezidenca Kodra e Diellit

Apartament papafingo me qera te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te dhe te fundit te pallatit, pa ashensor.

Banesa ka siperfaqe prej 141 m2 te organizuar ne dy kate si me poshte:

Na katin e poshtem do te gjeni sallon te madh se bashku me kuzhinen te pajisur me fasade te medha xhami, dhome gjumi matrimoniale, dhome tjeter e cila mund te perdoret per zyre ose dhome gjumi, tualet dhe ballkon te vogel,

Ndersa ne katin lart ndodhet nje dhome gjumi se bashku me vendin e garderobes.

Ofrohet plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e saj. Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet sistemit qendror Chiller.

Apartamenti ju ofron kushte komode, shperndarje te mire te dhomave te mbushura me drite natyrale, parket ne cdo ambient, shkalle te brendshme druri, dritare dopio xham te pajisura me grila etj.

Kjo prone pozicionohet ne nje zone te qete, te mbushur plot ajer te paster dhe vetem disa minuta larg qendres se Tiranes. Preferohet shume nga te huajt.

Rezidenca ju ofron siguri maksimale me kamera dhe roje 24-ore, administrim, ambiente te gjelberuara, cilesi te mire ndertimi etj. Ketu do te gjeni bar kafe te ndryshme, restorant, pishine, supermarket dhe te gjitha sherbimet qe ju nevojiten.

Brenda cmimit perfshihet edhe nje vend parkimi per makinen.

Cmimi 650 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje komple
Me Qira 919-26L 550 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje kompleksi te ri pallatesh ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges Asim Vokshi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati
Me Qira 817-32L 550 €

Apartament 3+1 me qera prane rruges Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nj
Me Qira 116-15K 600 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri
Me Qira 217-3L 600 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane me ...

Apartament me qera prane rruges se Durresit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 1214-2b 600 €

Apartament me qera prane rruges se Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament 3+1 e qera ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nj
Me Qira 217-51d 550 €

Apartament 3+1 e qera ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri pa ...

Apartament me qera ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje palla
Me Qira 314-6b 550 €

Apartament me qera ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri prane ...

Apartament dupleks me qera te rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte dhe te t
Me Qira 916-46a 700 € €

Apartament dupleks me qera te rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte dhe te trete siper garazhit ...