Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-115-3b)

ID TRR-115-3b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 800 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 140 m2 + 400 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Muhedin Llagani

Apartament modern me qera prane rruges Muhedin Llagani ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri perballe me qendren Globe.

Pallati ka nje cilesi ndertimi te larte dhe ofron ashensore, administrim dhe siguri.

Banesa ka siperfaqe totale prej 540 m2 ku 140 m2 jane banim dhe 400 m2 verande.

Apartamenti ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor, ballkon dhe verande.

Prona eshte plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Ngrohja dhe ftohja behen nepermjet sistemit qendror chiller. Dritaret jane dopio xham dhe banesa ka drite dielli gjate gjithe dites.

Taraca eshte e mbushur me lule te ndryshme dhe ofron nje pamje te mrekullueshme plot ajer te paster.

Zona po zhvillohet shume kohet e fundit dhe prane saj mund te gjeni supermarkete, lokale, restorante te ndryshme, palester, farmaci etj.

Pallati ndodhet vetem 2.2 km larg qendres se Tiranes.

Ne cmim eshte perfshire dhe vend parkimi i mbyllur per makinen ne garazhd.

Cmimi 800 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera te rezidenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te nje
Me Qira 819-31S 700 €

Apartament 3+1 me qera te rezidenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje kompleksi te ri ...

Apartament 3+1 me qera prane qendres se Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne katin e VI-te te nje pallat
Me Qira 813-5 700 €

Apartament 3+1 me qera prane qendres se Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e VI-te te nje pallati te ri, me ...

 Apartament me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tr
Me Qira 1015-18d 710 €

 Apartament me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ...

Apartament 3+1 me qera te Kodra e Diellit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me t
Me Qira 714-41j 850 €

Apartament 3+1 me qera te Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me te njohura ne ...

Apartament dupleks me qera te rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte dhe te t
Me Qira 916-46a 700 € €

Apartament dupleks me qera te rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte dhe te trete siper garazhit ...

Apartament me qera per zyra prane Ministrise se Puneve te Jashtme ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne
Me Qira 313-23 850 €

Apartament me qera per zyra prane Ministrise se Puneve te Jashtme ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje ...

Apartament 3+1 me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te dhe te fundit te
Me Qira 715-27d 850 €

Apartament 3+1 me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te dhe te fundit te nje pallati te ri ...

Apartament me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane.
Ai ndodhet ne katin e 5-rt ne nje kompleks p
Me Qira 914-42b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Ai ndodhet ne katin e 5-rt ne nje kompleks pallatesh prane ...