Apartament 3+1 me qira ne zonen e Selites ne Tirane

ID TRR-821-17V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600 Euro
Kati 1
Sipërfaqe m2 146
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Rexhep Jella

Apartament me qira ne rrugen Rexhep Jella ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e pare te nje vile ne nje zone shume te qete.
Ka nje siperfaqe prej 146 m2 te ndare ne sallon me kuzhine, 3 dhoma gjumi, banjo, 2 korridore dhe nje oborr.
Banesa ofrohet pjeserisht e mobiluar dhe e shtruar me pllaka, ne sallon ndodhet kuzhina e cila eshte e kompletuar me pajisje elektroshtepiake dhe nje oxhak i madh, hapesira e sallonit eshte e bollshme, dhomat jane te pamobiluara dhe dyshemeja dhe muret e banjos jane te mbuluara me pllaka dhe ka nje dritare.
Oborri eshte i shfrytezueshem dhe ofron mundesi parkimi per makina.
Apartamenti ngrohet dhe ftohet nga dy kondicionere, njeri i instaluar ne sallon dhe tjetri ne njeren nga dhomat e gjumit.
Orientohet ne cdo ane duke lejuar ndricim me drite natyrale pergjate dites.
Ka akses te lehte ne Autostraden Tirane-Elbasan, rrugen Isuf Elezi dhe Bulevardin Bajram Curri.

Cmimi: 600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera prane rruges Asim Vokshi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati
Me Qira 817-32L 550 €

Apartament 3+1 me qera prane rruges Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament me qira ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 3 te nje
Me Qira 220-1H 500 €

Apartament me qira ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri. Me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nj
Me Qira 616-53T 500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile 3 kateshe ...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje p
Me Qira 313-21 700 €

Apartament 3+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati te ri, me ...

Apartament me qera prane bllokut te Ambasadave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat t
Me Qira 1115-35b 500 €

Apartament me qera prane bllokut te Ambasadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, te ndertuar ...

Apartament 3+1 me qira prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje p
Me Qira 1220-15V 700 €

Apartament 3+1 me qira prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera te rruga Myslym Shyri.

Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pal
Me Qira 1116-12L 500 €

Apartament 3+1 me qera te rruga Myslym Shyri. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues ...

Apartament me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri
Me Qira 816-1b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri te pajisur me ...