Apartament 3+1 per qera tek Kodra e Priftit ne Tirane

ID TRR-823-30X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 650
Kati 1
Sipërfaqe m2 92
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ilia Shyti

Apartament 3+1 per qera tek rruga Ilia Shyti ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne kati e pare te nje vile te re dy kateshe.
Ofron nje siperfaqe te brendshme 92 m2 dhe eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, 2 tualete, 2 ballkone dhe nje korridor qe i lidh te gjitha dhomat se bashku.
Apartamenti ka nje mobilim modern te investuar vitin e fundit, eshte i shtruar me parket dhe i ofron te gjitha elektroshtepiaket.
Banesa orientohet nga jugu dhe ka ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Vila ofron qetesi, siguri dhe gjithashtu nje post parkimi ne oborrin e saj.
Ndodhet ne nje zone te qete dhe te zhvilluar te preferuar nga te huajte dhe vendasit me shume facilitete prane.
Zona ka dalje te menjehershme ne rrugen Xhanfize Keko, ne zonen e Kodres se Priftit, ne zonen e Xhamllikut dhe ne zonen e Porcelanit.


Cmimi: 650 euro/muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te
Me Qira 719-31T 600 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 e qera ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Me Qira 217-51d 550 €

Apartament 3+1 e qera ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 me qira prane Shkolles se Mesme te Gjuhe te Huaja ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3 te
Me Qira 621-22V 600 €

Apartament 3+1 me qira prane Shkolles se Mesme te Gjuhe te Huaja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 121-35V 550 €

Apartament 3+1 prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament per qira prane gjimnazit Partizani, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te nje godine p
Me Qira 423-3Z 600 €

Apartament per qira prane gjimnazit Partizani, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te nje godine private, me hyrje ...

Apartament 3+1 me qera perballe gjimnazit “Petro Nini Luarasi” ne Tirane.
Apartamenti m
Me Qira 213-44 700 €

Apartament 3+1 me qera perballe gjimnazit “Petro Nini Luarasi” ne Tirane. Apartamenti me siperfaqe 146m2, ...

Apartament 3+1 me qera ne Tirane, ne rrugen Pjeter Budi.

Pozicionohet ne katin  e 2-te te nj
Me Qira 615-53m 600 €

Apartament 3+1 me qera ne Tirane, ne rrugen Pjeter Budi. Pozicionohet ne katin  e 2-te te nje vile ne nje zone ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje komple
Me Qira 919-26L 550 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje kompleksi te ri pallatesh ...