Apartament 3 + 1 me qera prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane (TRR-714-33b)

ID TRR-714-33b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 480 Euro
Kati 4
Sipërfaqe m2 100 m2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Durresit

Apartament 3 + 1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ekzistues prane Shkolles se mesme Qemal Stafa.

Pallati eshte I mirembajtur dhe nuk ka ashensore. Ai gjithashtu ndodhet shume prane qendres se Tiranes, vetem 10 minuat ne kembe dhe universitetit Zoja e Keshillit te Mire.

Me nje siperfaqe prej 100 m2 apartamenti eshte I ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, ballkon, tualet dhe koridor.

Eshte plotesisht I mobiluar me te gjithe paisjet.

Ballkoni ka pamje nga jugu dhe shtepia eshte e ndricuar gjate gjithe dites me drite dielli.

Zona eshte e qete, dhe prane pallatit ndodhet dhe nje lulishte per banoret qe jetojne aty.

Prane saj jane shume dyqane, supermarkete, lokale etj.

Ka mundesi per parkim  makine.

Cmimi 50.000 leke/ muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje vile pri
Me Qira 423-30G 400 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje vile private. Ofron nje ...

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne pallat te ri prane
Me Qira 515-36b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne pallat te ri prane rruges ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Grigor Heba, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar  ne k
Me Qira 922-44Z 550 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Grigor Heba, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar  ne katin e 3-te te nje ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete
Me Qira 218-25T 600 €

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile tre ...

Apartament 3+1 me qera prane Lulishtes tek Komuna e Parisit ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 9-
Me Qira 615-31m 350 €

Apartament 3+1 me qera prane Lulishtes tek Komuna e Parisit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e kate
Me Qira 318-15d 350 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati
Me Qira 1117-64L 500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament 3+1 me qira prane Kompleksit Fiori Di Bosko, ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Eshte e po
Me Qira 923-28Z 550 €

Apartament 3+1 me qira prane Kompleksit Fiori Di Bosko, ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin ...