Apartament 3 + 1 me qera prane stadiumit Dinamo ne Tirane (TRR-116-11b)

ID TRR-116-11b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 95 m2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gjin Bue Shpata

Apartament me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ekzistues prane shkolles Emin Duraku.

Banesa ka nje siperfaqe prej 95 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi ku njera prej tyre mund te perdoret si studio, tualet, koridor dhe 2 ballkone.

Eshte e mobiluar me te gjitha pajisjet. Dhomat e gjumit jane te shtruara me parket.

Ne sallon ndodhet nje kondicioner i madh e cila sherben per ngrohjen dhe ftohjen.

Te gjitha ambjentet jane te ndricuara me drite natyrale dhe ballkonet jane te orientuara nga jug-lindja.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar. Prane saj do te gjeni te gjitha sherbimet qe ju nevojiten dhe mund te permendim disa prej tyre: minimarkete, supermarkete, bar-kafe, restorante, dyqane te ndryshme, shkolle 9-vjecare dhe te mesme, kopesht per femije etj.

Pallati ka akses te dretperdrejte ne bulevardin Bajram Curri, rrugen Sulejman Delvina, rruga Pjeter Bogdani dhe ndodhet fare prane sheshit Willson dhe kompleksit Dinamo.

Keni mundesi per parkim makine prane pallatit ose me pagese ekstra.

Cmimi 450 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera prane rruges Bardhyl ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 4-rt dhe te fundit te
Me Qira 714-42b 350 €

Apartament me qera prane rruges Bardhyl ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 4-rt dhe te fundit te ne ndertese buze ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Osman Myderizi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te
Me Qira 418-10L 550 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Osman Myderizi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri buze rruge ...

Apartament 3+1 prane rruges se Kavajes dhe zones se 21 Dhjetorit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e VII-
Me Qira 918-54E 400 €

Apartament 3+1 prane rruges se Kavajes dhe zones se 21 Dhjetorit ne Tirane. Ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati ...

Apartament 3+1 me qera prane Gjimnazit Asim Vokshi.
Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri sh
Me Qira 118-12L 400 €

Apartament 3+1 me qera prane Gjimnazit Asim Vokshi. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Odhise Paskali ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pall
Me Qira 518-45L 350 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Odhise Paskali ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati te vjeter shume ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati t
Me Qira 1216-34L 350 €

Apartament 3+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri Siperfaqja ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te ban
Me Qira 814-10j 500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te banimit, me siperfaqe ...

Apartament modern 3+1 me qera ne rrugen Jordan Misja, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e katert te nje p
Me Qira 319-1S 500 €

Apartament modern 3+1 me qera ne rrugen Jordan Misja, ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Ka ...