Apartament 3+1 me qera prane rruges Bardhyl ne Tirane (TRR-518-45L)

ID TRR-518-45L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 86 m2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bardhyl

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Odhise Paskali ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati te vjeter shume prane me rrugen kryesore.

Me siperfaqetotale prej 86 m2 ndahet ne sallon bashke me kuzhine, 3 dhoma gjumi, tualet, koridor dhe ballkon.

Banesa ofrohet pjeserisht e mobiluar dhe ka te instaluar 4 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Dhomat kane nje organizim te mire te hapesires se brendshme dhe jane te mbushura me drite dielli.

Banesa eshte e sapo rikonstruktuar, me instalime elektrike dhe hidraulike te reja, e gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket dhe ka nje mobilim te ri.

Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar prane sherbimeve te ndryshme si: minimarkete, farmaci, furre buke, dyqane te ndryshme, qendra spitalore dhe shkolla te niveleve te ndryshme.

Ka akses direkt ne rrugen Bardhyl dhe rruget e tjera lidhese.

Cmimi: 350 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera tek Kompleksi Kika ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 10-te te nje pallati
Me Qira 615-24m 400 €

Apartament 3+1 me qera tek Kompleksi Kika ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pall
Me Qira 214-36b 400 €

Apartament me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri prane ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Isa Boletini ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pa
Me Qira 416-45K 270 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te vjeter ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e II-te t
Me Qira 913-22 300 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati, me ...

Apartament 3+1 me qera pas Spitalit Gjerman ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje p
Me Qira 1113-27 330 €

Apartament 3+1 me qera pas Spitalit Gjerman ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje lagje te njoh
Me Qira 813-19 400 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te njohur dhe te qete te ...

Apartament 3+1me qera prane Doganes se Tiranes.
Apartamenti shtrihet ne katin e VII-te te banimit,
Me Qira 1013-22 450 €

Apartament 3+1me qera prane Doganes se Tiranes. Apartamenti shtrihet ne katin e VII-te te banimit, me siperfaqe totale ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mihal Popi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vj
Me Qira 1020-10i 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mihal Popi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter. Apartamenti ...